Placentor Globální omlazující maska 3x40g

Sleva
PDK 3348860
Výrobce LABORATOIRE SICOBEL
Stav skladem
Počet
999 Kč 749 Kč


Expirace 30.10.2019

Pleťová maska z jemné netkané textilie je připravená rovnou k použití, napuštěna gelem plným aktivních rostlinných složek, které mají omlazující účinky.

Spojení rostlinné placenty a mořského kolagenu pleť hydratuje a předchází vzniku jemných linek a vrásek.

Rostlinný dermo-tenzor pocházející z exotických stromů Quillaji a Kigelia pleť vyhlazuje a zlepšuje celkovou pevnost pokožky.

Kosmetický produkt je také doporučený jako doplněk estetické nebo dermatologické péče. 

Produkt doporučený dermatology.

Indikace:

 • proti vráskám
 • pro zlepšení napětí a zpevnění pokožky
 • pooperační péče + po dermatologických zákrocích pro optimalizaci výsledků domácí péčí

Použití:  

 • intenzivní kúra:
 • aplikujte masku 1x týdně po dobu 3 týdnů
 • v případě potřeby kúru opakujte (prodlužte ji o další 3 týdny)
 • průběžné udržovací ošetření:
 • 1x měsíčně - pro okamžité osvěžení a mladistvý vzhled pleti
 • kdykoliv jednorázově
 • Pouze k vnějšímu použití.
 • Jednorázové použití.

Rychlá a snadná aplikace: 

 • Otevřete sáček a masku rozprostřete, maska je složená ze dvou částí.
 • Aplikujte nejprve první část určenou na obličej.
 • Při aplikaci respektujte vyhrazený prostor pro oči, ústa a nos.
 • Vyhněte se těsnému okolí očí.
 • Poté aplikujte druhou část určenou na krk.
 • Setřete z obalu zbývající gel a naneste ho rovnoměrně na masku.
 • Nechte působit 15-20 minut.
 • Poté masku odstraňte a případný přebytek gelu vmasírujte.

Fakta/extra info:  

Laboratoře SICOBEL provedly studii testující účinnost GLOBÁLNÍ OMLAZUJÍCÍ MASKY po výkonech estetické dermatologie jako peeling, laser, IPL epilace, injekční výplně a mezoterapie.

Studie se během února a března 2007 účastnilo 11 dermatologů a 237 pacientů.

Účinné látky prokazatelně potlačují nežádoucí symptomy:

 • heřmánek a organický pomerančový extrakt zklidňují, zmírňují začervenání a pálení pleti po kosmetickém úkonu
 • pomerančový extrakt navíc oživuje vzhled nevýrazné pleti
 • rostlinná placenta pomáhá při dehydrataci svrchních vrstev pokožky
 • rostlinný dermo-tenzor (extrakt z Kigelie a Quillaji) spolu s mořským kolagenem redukuje ztrátu pružnosti, zpevňuje povolenou kůži, a omezuje vrásky.

Složení:

Aqua, Glycerin**, Citrus aurantium dulcis fruit water**, Propanediol, Hydrolyzed collagen, Hydrolyzed soy protein**, Benzyl alcohol, Carbomer, Fagus sylvatica bud extract**, Sodium hydroxide, Parfum, Dehydroacetic acid, Hexyl cinnamal, Chrysanthellum indicum extract**, Kigelia africana fruit extract**, Quillaja saponaria bark extract**, Phenoxyethanol, Butylphenyl methylpropional, Linalool, Benzoic acid, Benzyl benzoate, Limonene, Eugenol, Sorbic acid, ** Origine végétale / Plant origin.

Informace o značce:

Placentor Vegetal je jednou ze značek vyvinutých francouzskými laboratořemi Sicobel.

První přípravky byly uvedeny na trh ve Francii v roce 1959 a do dnešní doby prošly mnoha inovacemi, aby vyhověly přísným normám a uspokojily potřeby každého typu pleti, včetně té nejcitlivější.

Produkty jsou určeny široké veřejnosti prostřednictvím prodeje v lékárnách a estetických centrech.

Vysoká účinnost rostlinné placenty byla potvrzena testováním in-vitro i in-vivo.

Tolerance testována dermatology.

 

Co je rostlinná placenta?

 

CO JE ROSTLINNÁ PLACENTA?

Tuesday, Feb 23, 2016 0 komentář(e)

Stejně jako gemmoterapie čerpá rostlinná placenta svou účinnost ze základních živin (aminokyselin, peptidů atd.), přítomných v pupenech a zárodečných částech rostlin. Tato substance, dobře snášená i u nejcitlivější pokožky, položila základy první generaci prostředků aplikované fytodermatologie: PLACENTOR Vegetal.

Během padesátých let byly v nemocnicích ve francouzském Lyonu objeveny nesporné pozitivní účinky lidské placenty. 
Několikaletý výzkum prokázal její mimořádnou schopnost regenerovat tkáně pokožky. Zejména při navazující léčbě popálenin a jizev bylo dosaženo vynikajících výsledků.
Lidskou placentu používali odborníci v nemocnicích, ale její uchovávání bylo složité a komplikovalo širší uplatnění. Proto oslovili doktora Guillota, renomovaného francouzského farmakologa, aby našel řešení a sestavil recept na zpracování lidské placenty.
S výsledky dosahujícími kvality lidské placenty, ale mnohem snáze uchovatelný a aplikovatelný byl vyvinut v roce 1959 první krém Placentor, známý pod názvem “Regenerační hydratační krém na obličej”. Zároveň tak byly položeny základy Laboratoří Sicobel. 
Ačkoliv byl tento krém vytvořen speciálně pro lékařské účely, rychle se z nemocnic rozšířil i do kosmetických salonů jako účinný prostředek na léčení jizev a popálenin.
V následujících letech se doktor Guillot, zapálený botanik a průkopník aktivních komponentů ve farmacii a kosmetice, zaměřil na výzkum rostlinné substance objevené mezi válkami: na rostlinnou placentu.
Bezpočet studií a testů prováděných v nemocnicích ukázal, že regenerační schopnosti rostlinné mízy dokonce předčí výsledky lidské placenty.
Tato substance, dobře snášená i u nejcitlivější pokožky, položila základy první generaci prostředků aplikované fytodermatologie: PLACENTOR Vegetal.

Stejně jako gemmoterapie čerpá rostlinná placenta svou účinnost ze základních živin (aminokyselin, peptidů atd.), přítomných v pupenech a zárodečných částech rostlin.

Rostlinná placenta se nachází pod pestíkem, je jeho živnou tekutinou a vyživuje plod při růstu.

Komerčně se krém z rostlinné placenty začal využívat v roce 1991, když byly ze složení kosmetických produktů vyloučeny krevní deriváty.

Tento krém byl první z řady produktů, které se díky své schopnosti stimulovat kožní buňky a vlasové kořínky rychle rozšířily.

V roce 1996 odkoupil Laboratoře Sicobel lyonský lékárník doktor Fouchère s cílem obnovit slávu této značky a navázat na výrobu inovativních produktů pro lékárny i zdravotní a kosmetická zařízení.

V lednu 2014 se laboratoře sloučily s lyonskou rodinnou společností Condat a značka začala expandovat do zahraničí, s dceřinnými společnostmi v Číně, Brazílii či USA. Condat je také jedním z nejvýznamnějších dodavatelů průmyslových maziv. Výhradní distributor kosmetiky Placentor Vegetal pro Českou republiku je společnost Rexim, spol. s r.o. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pleťová maska z netkané textilie napuštěné gelem s aktivními rostlinnými složkami, vyhlazuje linky a vrásky, intenzivně regeneruje, zklidňuje podrážděnou pleť. Snadná aplikace. Jednorázové použití. V balení 3ks. Bez parabenů. Aplikovaná fytodermatologie.

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová