INOFOLIC Výhodné balení 3x20 sáčků

Sleva Dopr. zdarma
PDK 3296648
Výrobce LO LI PHARMA
Informace Doplněk stravy
Stav skladem
Počet
1 199 Kč 879 Kč

Obrázek INOFOLIC Výhodné balení 3x20 sáčků

Inofolic je potravinový doplněk s inositolem a kyselinou listovou, používá se při zvýšené potřebě inositolu a kyseliny listové, nebo jejich nedostatku v organismu

Inositol je vitamínový faktor patřící do skupiny B vitamínu. Nachází se v lidském těle, je přítomný ve fosfolipidech a dokáže stimulovat endogenní produkci lecitinu. Jeho biologická úloha navíc zahrnuje specifickou činnost při regulování metabolizmu tuků, cukrů a buněčných funkcí nervového systému.

Kyselina listová je ve vodě rozpustný vitamín patřící do skupiny B vitamínu. Přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, k normální krvetvorbě a podílí se na procesu dělení buněk.

INOSITOL

Nejbohatším rostlinným zdrojem inositolu jsou citrusové plody, celozrnné obilniny, sušené ovoce (arašídy), semínka (pšeničné klícky), luštěniny (fazole), droždí. Ovoce a čerstvá zelenina obsahují víc inositolu než mražené potraviny, konzervované potraviny a potraviny naložené v soli.

KYSELINA LISTOVÁ

Kyselina listová se nachází v zelené zelenině s velkými listy, v játrech, vejcích a luštěninách. Její podíl v ovoci je naopak velmi malý (kromě pomerančů), to platí i pro maso a mléko. Vařením potravin se podíl folátů (90%) téměř úplně zničí již za několik minut.

Kdy je vhodné užívat INOFOLIC?

INOFOLIC se může používat jako doplněk stravy v případě zvýšené potřeby inositolu a kyseliny listové nebo v případě jejich nedostatku v organismu.

Inofolic je potravinový doplněk s inositolem a kyselinou listovou, používá se při zvýšené potřebě inositolu a kyseliny listové, nebo jejich nedostatku v organismu

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová