Coldrex Horký nápoj Citron por.plv.sol.scc.10

Sleva
PDK 3263309
Výrobce SMITHKLINE
ATC PARACETAMOL, KOMBINACE KROMĚ PSYCHOLEPTIK
SUKL 0209702
FTS Bolest, teplota
Informace Humánní léčivý přípravek
Stav skladem
Počet
159 Kč 139 Kč

Horký nápoj přináší rychlou, účinnou a příjemnou úlevu od příznaků chřipky a nachlazení.

Kdy použít:

  • Horečka
  • Bolest hlavy
  • Bolest v krku
  • Ucpaný nos
  • Bolest svalů a kloubů
  • Zánět vedlejších nosních dutin

Léčivé látky:

  • Paracetamol 750 mg
  • Fenylefrin hydrochlorid 10 mg
  • Vitamin C 60 mg

paracetamol, léčivá látka s účinkem proti bolesti a horečce, která odstraňuje bolesti v krku, bolesti hlavy, svalů i kloubů a snižuje horečku

fenylefrin, dekongestant (látka snižující zduření nosní sliznice), který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím pomáhá ulehčit dýchání

kyselina askorbová (vitamin C), obvyklou složku léků proti chřipce a nachlazení, která je obsažená v léku kvůli tomu, aby pomohla nahradit vitamín C, jehož množství může být v počátečních stádiích chřipky a nachlazení nedostatečné.

Velikost balení
10 sáčků

Pro koho je určen
Dospělí a dospívající od 15 let (s hmotností nad 50 kg)

Jak se Coldrex horký nápoj CITRON užívá
Dospělí (včetně starších osob) a dospívající od 15 let (s tělesnou hmotností od 50 kg): 1 sáček až 4x denně. Jednotlivé dávky užívejte vždy nejdříve po 4 hodinách. Neužívejte více než 4 sáčky za 24 hodin. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Vysypte obsah sáčku do sklenice a přelijte velmi horkou vodou. Míchejte, dokud se prášek nerozpustí. Podle chuti můžete přisladit medem nebo cukrem, případně dolít studenou vodou. Teplý nápoj vypijte.

Lék ve formě horkého nápoje proti chřipce a nachlazení. Snižuje horečku, tlumí bolesti hlavy, kloubů a svalů, uvolňuje ucpaný nos, tlumí bolesti v krku a doplňuje vitamin C. Čtěte pozorně příbalový leták.

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová