Arterin 60 tablet

PDK 3259265
Výrobce FINE FOODS PHARMACEUTICAL
Informace Doplněk stravy
Stav skladem
Počet
313 Kč

Obrázek Arterin 60 tablet

Je určen lidem, kteří se chtějí efektivně starat o hladinu svého cholesterolu přírodní cestou.

  • Pro normální hladinu cholesterolu v krvi.
  • Jedinečná kvalita přípravku Arterin® zaručuje standardizovanou koncentraci monakolinu K v každé tabletě a přípravek je testován na nepřítomnost citrinů a aflatoxinů.

 

Cholesterol pod kontrolou

Zvýšená hladina cholesterolu nebolí a většina lidí s vysokým obsahem cholesterolu v krvi se cítí zdravě, protože nemají žádné příznaky nemoci. Statistiky ale ukazují, že vysoká hladina cholesterolu je velmi časté postižení a každý druhý dospělý má cholesterol nad hraniční úrovní.

  •  Cholesterol má v lidském těle nenahraditelnou funkci. Je důležitý při tvorbě hormonů,

Cholesterol je látka tukové povahy, která je přirozenou součástí buněk lidského těla. Náš organismus si ho v játrech tvoří sám, ale zároveň se do našeho organismu se dostává ze živočišných zdrojů. Cholesterol je nezbytný při tvorbě hormonů, buněčných membrán, vitamínu D a žluče, která napomáhá trávení tuků. Je také zásadní součástí mozkových buněk. Je zřejmé, že bez cholesterolu by naše tělo nefungovalo, ale všeho moc škodí.

Celkový cholesterol se dělí na dva základní typy:

LDL (často označovaný jako špatný cholesterol) a HDL (dobrý cholesterol). LDL transportuje tuky z jater do periferních tkání a do cévních stěn, kde se za určitých podmínek usazuje a zužuje je. HDL transportuje tuky z cév do jater k dalšímu zpracování.

Zvýšená hladina cholesterolu nebolí a člověk dlouho netuší, že v jeho těle není něco v pořádku. Přitom při zvýšené hladině cholesterolu se tuk pomalu usazuje na stěnách cév, které se zužují a vzniká tak riziko vzniku aterosklerózy a dalších komplikací, jako jsou cévní mozkové příhody nebo nemoci srdce.

Prevence a následná léčba

  • Pro snížení hladiny cholesterolu jsou důležitá režimová opatření, např. snížení váhy, zvýšení fyzické aktivity, úprava jídelníčku a omezení alkoholu a cigaret.

Výborným pomocníkem jsou i doplňky stravy. Velmi dobrých výsledků dosahuje klinicky ověřený produkt Arterin. Arterin obsahuje 10 mg monakolinu-K z červené fermentované rýže, která se již po staletí využívá v čínské medicíně. Produkt Arterin je z přírodních zdrojů, nemá tedy žádné vedlejší účinky a je vhodný i pro pacienty, kteří jsou intolerantní na klasické léky na snížení cholesterolu (statiny). Je vhodný i pro preventivní užívání, zvláště když jsou v rodině genetické predispozice. Jeho užívání je velmi jednoduché, stačí užívat pouze jednu tabletu denně a výsledky se v krevních testech projeví už po dvou měsících užívání.

 

Je určen lidem, kteří se chtějí efektivně starat o hladinu svého cholesterolu přírodní cestou. Pro normální hladinu cholesterolu v krvi.

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová