Hlíva ústř.800mg s rakyt. a echin. Imunit 100+100

Sleva
PDK 3158178
Výrobce SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS
Informace Doplněk stravy
Stav skladem
Počet
659 Kč 429 Kč

HLÍVA ÚSTŘIČNÁ

Hlíva ústřičná je alfou i omegou našich produktů, které milujeme do posledního kousku. Hlíva má však v našich srdcích speciální místo. Víme o ní všechno – odkud pochází, kolik betaglukanů obsahuje, jak se zpracovává a jak velikým přínosem pro naše tělo je. Právě proto nikdy nepoužíváme extrakty, ale jen celou, mrazem sušenou plodnici z certifikovaných pěstíren, jež obsahuje všechny látky tak, jak je příroda stvořila – v dokonalé synergii. Je to naše královna, která pomáhá bez rozdílu všem, mocným i nemocným, milovaným i opuštěným. 

Imunit Hlíva ústřičná 800 mg s rakytníkovým olejem a Echinaceou pomáhá komplexně udržovat obranyschopnost a přirozenou imunitní odpověď.

Limitovaná edice: 100 tobolek navíc!

Imunit Hlíva ústřičná 800 mg s rakytníkovým olejem a Echinaceou je prémiový přípravek renomované a tradiční výrobkové řady IMUNIT, která se vyznačuje vysokou kvalitou surovin a unikátními technologiemi zpracování.

Produkt Imunit Hlíva ústřičná 800 mg s rakytníkovým olejem a Echinaceou obsahuje:

Hlíva ústřičná - obsahuje aminokyseliny, vitamíny skupiny B, minerální látky a stopové prvky (železo, hořčík, zinek, selen, chróm, jód). Představuje velmi bohatý zdroj beta-glukanů.

Rakytníkový olej - obsahuje flavonoidy, provitamín D a vitamíny A, E a K. Udržuje přirozenou vitalitu organismu.

Třapatka úzkolistá - podporuje imunitní systém a celkově napomáhá udržovat přirozenou obranyschopnost organismu.

Extrakt z chlorelly - obsahuje nukleotidy a oligopeptidy, které se přirozeně nacházejí v buňkách živých organismů.

Selen - podporuje správnou funkci imunitního systému. Pasivně podporuje aktivní stimulační účinky hlívy, rakytníků, echinacei, nukleotidů a oligopeptidů.

Složení v 1 tobolce: 400 mg hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus, jemně pomletá suchá tkáň plodnice), 50 mg rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides, extrakt a olej), 50 mg třapatka úzkolistá (Echinacea angustifolia, extrakt z květů), 6 mg chlorella (suchý extrakt s obsahem nukleotidů a oligopeptidů), 1,8 mg nukleotidy a oligopeptidy, 0,50 mg selen (seleničitan sodný)

Přídatné látky: granulovaný sorbitol (modifikovaný škrob a zahušťovadlo), stearan hořečnatý (protispékavá látka), želatina (tobolka)

Dávkování:

  • Užívejte 2 tobolky denně po jídle (1 tobolku ráno a 1 večer).
  • Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu 2-3 měsíců.

Balení: 100 toblek + 100 tobolek ZDARMA - dávka na 3 měsíce

Upozornění:

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.

 

Imunit Hlíva ústřičná 800 mg s rakytníkovým olejem a echinaceou představuje, s denní dávkou 800 mg hlívy ústřičné, nejsilnější přípravek z prémiové řady IMUNIT. Díky obsaženému selenu napomáhá udržovat normální funkci a kondici imunitního systému.


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová