Strepfen Sprej 8.75mg orál.sprej orm.spr.sol.15ml

Sleva
PDK 3119691
Výrobce RECKITT
ATC FLURBIPROFEN
SUKL 0204237
FTS Ušní, nosní, krční potíže
Informace Humánní léčivý přípravek
Stav skladem
Počet
209 Kč 169 Kč

Strepfen Sprej 8,75 mg se používá pro krátkodobé zmírnění příznaků doprovázejících bolest v krku, jako jsou škrábání v krku, bolest, potíže s polykáním a otok.

  • Pro použití u dospělých.

Na bolest účinkuje již v průběhu 5 minut a zmírňuje bolest až na 6 hodin. Díky inovativnímu složení * s léčivou látkou flurbiprofen tlumí zánět v krku, zmírňuje otok a ulevuje od potíží s polykáním. * Jediný autorizovaný orální sprej s obsahem flurbiprofenu v České republice pro krátkodobou symptomatickou léčbu příznaků akutního zánětu v krku.

  • Strepfen ve formě spreje je ideální volbou pro lidi, jejichž práce vyžaduje časté mluvení (učitelé, obchodní zástupci, apod.), i pro lidi, kteří nemají čas čekat než se rozpustí pastilka, i na podání v noci.
* Jediný autorizovaný orální sprej s obsahem flurbiprofenu v České republice pro krátkodobou symptomatickou léčbu příznaků akutního zánětu v krku. 

Strepfen Sprej 8,75 mg orální sprej, roztok je lék k vnitřnímu užití. Obsahuje flurbiprofen. Pozorně čtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.
  • Čtěte pozorně příbalový leták.

Strepfen Sprej 8,75 mg se používá pro krátkodobé zmírnění příznaků doprovázejících bolest v krku, jako jsou škrábání v krku, bolest, potíže s polykáním a otok. Pro použití u dospělých. Čtěte pozorně příbalový leták.

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová