Allnature Chia semínka 500g

Sleva
PDK 3108850
Výrobce ALLNATURE
Informace Doplněk stravy
Stav skladem
Počet
129 Kč 59 Kč

Semínka chia jsou superpotravinou, která jsou vhodným doplňkem stravy plným vitaminů a minerálů a pro svou schopnost vázat vodu.

Bylina patří do čeledi hluchavkovitých a je pěstována speciálně pro jedlá semínka, která místní obyvatelé konzumují od pradávna, zejména pro jejich vysokou výživnou hodnotu a schopnost vázat vodu.

  • Řada studií prokázala, že semínka chia jsou díky svému bohatému složení účinných látek, vitaminů a minerálů velmi prospěšná organismu člověka.
  • Oceňují je zejména sportovci, diabetici, osoby trpící vysokým tlakem nebo zvýšeným cholesterolem, lidé s redukční dietou, vegetariáni i vegani.

Semínka Chia Allnature jsou sklízena šetrným způsobem, neobsahují konzervační látky a jsou kvalitně skladována.

  • Jsou významným zdrojem proteinů, kvalitních sacharidů, vlákniny a tuků, z nichž mají vysoké zastoupení omega 3 mastné kyseliny.
  • Semínka obsahují také řadu antioxidantů, železo, významné množství vápníku, zinek, draslík, magnesium, fosfor a mnoho jiných důležitých látek a živin v čisté přírodní formě.
  • Semínka chia jsou skvělým podpůrným doplňkem stravy, který má pozitivní vliv na krevní oběh a pomáhá předcházet kardiovaskulárním onemocněním.

Pro dostatečný přísun živin stačí 2 - 3 lžíce semínek chia denně, které budete konzumovat s vyváženou pestrou stravou, jako kvalitní doplněk zdravé výživy.

Semínka chia jsou superpotravinou, která jsou vhodným doplňkem stravy plným vitaminů a minerálů a pro svou schopnost vázat vodu.

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová