Bioaquanol H Regulátor vlasového růstu 250ml

Dárek
PDK 3099901
Výrobce SILVITA
Stav skladem
Počet
189 Kč


Při nákupu produktů SILVITA nad 300,- získáte jako dárek antibakteriální gel na ruce 100ml. Akce platí do 30.6.2020 nebo do vyprodání zásob. další produkty ZDE

Regulátor vlasového růstu.

Obsažené účinné látky hyaluronan sodný, extrakty chrupavky, panthenol, biotin a niacin zlepšují kvalitu růstu vlasů, zlepšují sorbci vody v pokožce, zvyšují pevnost a vláčnost vlasů, příznivě působí na kondici pokožky.

Je nový, vysoce účinný regulátor růstu vlasů s obsahem kyseliny hyaluronové, extraktů z chrupavky a řady vitamínů.

  • Bylo klinicky prokázáno, že přeměna nezralého vlasu na vlas zralý a jeho vypadávání je regulováno obsahem kyseliny hyaluronové a dalších látek v okolí vlasové cibulky.
  • BIOAQUANOL H právě takové látky obsahuje a při pravidelné aplikaci navodí normální stav v pokožce a obnoví tak růstový cyklus vlasů.

Dále BIOAQUANOL H zlepšuje sorbci vody v pokožce, zvyšuje pevnost a vláčnost vlasů a odstraňuje výskyt lupů.

APLIKACE:

Alespoň jednou denně na postižené místo smotkem vaty popřípadě přímo vetřít prsty do pokožky vlasové části hlavy nebo obočí. Ukazuje se, že největšího efektu lze dosáhnout kombinací obou BIOAQUANOLů, a to tak, že nejdříve stimulujeme buňky vytvářející vlas BIOAQUANOLEM U a růst vlasů řídíme BIOAQUANOLEM H.

Regulátor vlasového růstu. Obsažené účinné látky hyaluronan sodný, extrakty chrupavky, panthenol, biotin a niacin zlepšují kvalitu růstu vlasů, zlepšují sorbci vody v pokožce, zvyšují pevnost a vláčnost vlasů, příznivě působí na kondici pokožky.


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová