Bioaquanol H Regulátor vlasového růstu 250ml

Sleva
PDK 3099901
Výrobce SILVITA
Stav skladem
Počet
229 Kč 199 Kč

Regulátor vlasového růstu.

Obsažené účinné látky hyaluronan sodný, extrakty chrupavky, panthenol, biotin a niacin zlepšují kvalitu růstu vlasů, zlepšují sorbci vody v pokožce, zvyšují pevnost a vláčnost vlasů, příznivě působí na kondici pokožky.

Je nový, vysoce účinný regulátor růstu vlasů s obsahem kyseliny hyaluronové, extraktů z chrupavky a řady vitamínů.

  • Bylo klinicky prokázáno, že přeměna nezralého vlasu na vlas zralý a jeho vypadávání je regulováno obsahem kyseliny hyaluronové a dalších látek v okolí vlasové cibulky.
  • BIOAQUANOL H právě takové látky obsahuje a při pravidelné aplikaci navodí normální stav v pokožce a obnoví tak růstový cyklus vlasů.

Dále BIOAQUANOL H zlepšuje sorbci vody v pokožce, zvyšuje pevnost a vláčnost vlasů a odstraňuje výskyt lupů.

APLIKACE:

Alespoň jednou denně na postižené místo smotkem vaty popřípadě přímo vetřít prsty do pokožky vlasové části hlavy nebo obočí. Ukazuje se, že největšího efektu lze dosáhnout kombinací obou BIOAQUANOLů, a to tak, že nejdříve stimulujeme buňky vytvářející vlas BIOAQUANOLEM U a růst vlasů řídíme BIOAQUANOLEM H.

Regulátor vlasového růstu. Obsažené účinné látky hyaluronan sodný, extrakty chrupavky, panthenol, biotin a niacin zlepšují kvalitu růstu vlasů, zlepšují sorbci vody v pokožce, zvyšují pevnost a vláčnost vlasů, příznivě působí na kondici pokožky.

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová