AVENE Serenage oční 15ml

3 za 2
PDK 3089274
Výrobce PIERRE FABRE DERMO
Stav nedostupné
TOTO ZBOŽÍ JE DLOUHODOBĚ NEDOSTUPNÉ

Při nákupu 3 produktů kosmetiky AVENE,  Vám bude cena nejlevnějšího z nich odečtena v nákupním košíku.Akce platí od 18.11.do 22.12.2019 do vyprodání zásob. Další přípravky ZDE

 

AVENE Serenage Oční.

  • Revitalizační oční balzám.
  • Proti stárnutí pleti.
  • Na zralou citlivou pleť.
  • Hypoalergenní, nekomedogenní.

Omlazující péče pro okolí očí, která je vhodná i pro citlivou pleť. Díky jedinečnému spojení aktivních látek je pohled okamžitě omlazený a rozjasněný.

Viditelný účinek na celé okolí očí:

ZPEVŇUJE pleť v oblasti okolí očí díky obsahu Fragmentů kyseliny hyaluronové, které dokáží znovu přirozeně spustit tvorbu kyseliny hyaluronové v kůži.

POZVEDÁVÁ povislá víčka a do široka rozevírá pohled.

ZMÍRŇUJE VÁČKY A KRUHY POD OČIMA díky obsahu látky Dextran působí proti otokům. Zbavuje pohled známek únavy.

VYHLAZUJE, VYŽIVUJE A CHRÁNÍ velmi citlivou pleť v okolí očí díky obsahu látky Glykoleol, stejně tak působí i proti volným radikálům díky látce Pre-tokoferyl.

ZKLIDŇUJE a dodává pleti pocit okamžitého komfortu díky vysoké koncentraci Termální vody Avène, která je přirozeně zklidňující a zjemňující. Pohled je omlazený, rozjasněný, rozevřený a bez známek únavy.

  • Revitalizační oční balzám je speciálně určený pro zralou pleť v okolí očí, povislá oční víčka a pleť která ztrácí hustotu a jas.

 

AVENE Serenage Oční. Revitalizační oční balzám. Proti stárnutí pleti. Na zralou citlivou pleť. Hypoalergenní, nekomedogenní.

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová