Sunar Complex 4 6x600g

Dopr. zdarma
PDK 3040
Informace Doplněk stravy
Stav nedostupné
TOTO ZBOŽÍ JE DLOUHODOBĚ NEDOSTUPNÉ

Sunar complex 4 je sušená mléčná výživa.

  • Je určen pro výživu malých dětí od ukončeného 24. měsíce věku dítěte.

Má být pouze součástí smíšené stravy. 

  • Sunar complex 4 obsahuje naturbalance- vyváženou kombinaci zdravé výživy a přirozené mléčné chuti, zvlašť přizpůsobené potřebám dítěte.

Složení výrobku:

sušené plnotučné mléko, laktóza, maltodextrin, sušené odtučněné mléko, rostlinné oleje, cukr, vláknina (galaktooligosacharidy), minerální látky (viz tabulka), vitaminy (viz tabulka), emulgátor: sójový lecitin.

ZPŮSOB PŘÍPRAVY

  • Převařte kojeneckou či jinou pitnou vodu vhodnou pro děti, ochlaďte ji na 40 °C a vlijte požadované množství do pítka nebo do hrnečku (viz tabulka).
  • Připravte si čistý hrneček či pítko.
  • Naplňte odměrku vrchovatě práškem, přebytek zarovnejte ostřím čistého nože a vsypte do hrnečku či pítka požadovaný počet odměrek (viz tabulka).
  • Zamíchejte, případně dobře zavřete a protřepejte.

Od 1 roku doporučujeme podávat min. 500 ml mléčné výživy. Můžete podávat 2-3× denně dle velikosti jedné dávky.

DÁVKOVACÍ TABULKA

Denní potřeba mléčné výživy věk počet mléčných dávek za 24 hodin od 24 měsíců min.

  • 2×270 ml umělého mléka nebo 3×200 ml umělého mléka  

UCHOVÁVÁNÍ

Skladujte v suchu při teplotě do 24 °C a v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Pro každé krmení připravujte vždy čerstvě namíchanou porci. Nespotřebovanou porci neuchovávejte a znova nepodávejte. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a chladném místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 týdnů.

Průměrné nutriční hodnoty:

  • ve 100 g prášku: energie 1931 kJ (460 kCal), mléčné bílkoviny 12,2 g, sacharidy 58,2 g, tuky 19,2 g, vláknina 1,74 g.
  • ve 100 ml připraveného mléka (13,8 g prášku): energie 266 kJ (63 KCal), mléčné bílkoviny 1,7 g, sacharidy 8,0 g; tuky 2,6 g; vláknina 0,24 g.

Sunar Complex je mléčná výživa, která přispívá ke zdravému růstu , vývoji a celkovému pohodlí Vašeho dítěte.

Sunar complex 4 obsahuje naturbalance – vyváženou kombinaci zdravé výživy a přirozené mléčné chuti, zvlášť přizpůsobené potřebám dítěte. Je připraven podle vzoru mateřského mléka, které je důležité pro růst silných kostí, harmonický vývoj a celkové pohodlí dítěte. Sunar navíc jako jediný ve všech svých řadách obsahuje mléčný tuk, který je i v mateřském mléku. Sunar complex 4 je sušená mléčná výživa. Je určen pro výživu malých dětí od ukončeného 24. měsíce věku dítěte. Má být pouze součástí smíšené stravy kojence. sušené plnotučne mléko, laktóza (z mléka), maltodextrin, sušené odtučněné mléko, rostlinné oleje (slunečnicový, řepkový, palmový, kokosový), cukr, prebiotická vláknina (galaktooligosacharidy), orthofosforečnan vápenatý, mléčnan vápenatý, L-askorban sodný, citran vápenatý, hydroxid draselný, uhličitan draselný, síran železnatý, DL α-tokoferylacetat, síran zinečnatý, retinylacetát, emulgátor: sójový lecitin, nikotinamid, D-pantothenat vápenatý, thiamin hydrochlorid, síran měďnatý, pyridoxin hydrochlorid, kyselina listová, jodid draselný, cholekalciferol, riboflavin, fytomenadion, seleničitan sodný, síran manganatý, D-biotin, kyanokobalamin.

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová