Fertility Blend pro PÁRY (ženy+muži) tob.90+60

PDK 2986389
Výrobce SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS
Informace Doplněk stravy
Stav skladem
Počet
1 158 Kč

Přípravek pro podporu přirozeného početí V USA jsou Fertility Blend® již řadu let nejúspěšnějšími a odborníky stále více doporučovanými produkty v segmentu plodnosti na trhu. Obsahují unikátní patentovaná složení, jejichž účinky potvrdila i rozsáhlá klinická studie*. Celou studii naleznete na webových stránkách www.fertilityblend.cz.

Pokud se snažíte o miminko, pak je pro vás tento přípravek tou nejvhodnější volbou!  

Proč užívat Fertility Blend® pro ženy v období před těhotenstvím?

Doplněk stravy obsahující látky, které přispívají k přirozené plodnosti a reprodukci7 a k regulaci hormonální aktivity2. Navíc přispívá k běžnému metabolismu homocysteinu4, tvorbě červených krvinek a hemoglobinu5. Jelikož je snaha o miminko mnohdy velmi psychicky vyčerpávající, obsahuje Fertility Blend® také látky pro normální psychickou činnost2,3,6 a k ochraně před oxidativním stresem1,8.

Podstatnou součástí celého přípravku je pak především patentově chráněná kombinace látek. Jedná se o L-arginin, izoflavony z extraktu jetele lučního a katechiny z extraktu zeleného čaje. Právě ty zajišťují vzácnost a originalitu Fertility Blend® pro ženy.  

Proč užívat Fertility Blend® pro ženy v prvních 12. týdnech těhotenství?

Velmi vhodná kombinace látek totiž také přispívá k normální syntéze DNA7, podílí se na procesu dělení buněk a růstu zárodečných tkání během těhotenství4. Neméně důležité jsou pak vitaminy, které podporují správnou funkci imunitního systému2,8 a napomáhají snižovat míru únavy a vyčerpání3,5,6.

Proč užívat Fertility Blend® pro muže

V dnešní době již zdaleka neplatí, že příčiny potíží s početím jsou na straně ženy. Z 35 % případů bývá problém na straně muže, z 25 % případů bývá problém u obou partnerů.

Tento doplněk stravy obsahuje složky, které přispívají k normální spermatogenezi8 a k udržení přirozené hladiny testosteronu v krvi7. Jelikož je snaha o miminko mnohdy velmi psychicky vyčerpávající, obsahuje Fertility Blend® také látky pro normální psychickou činnost2,3 a k ochraně před oxidativním stresem1,8,9.

Jeho jedinečnost nakonec podtrhuje trojkombinace L-karnitinu, extraktu děhelu čínského a katechinů z extraktu zeleného čaje.  

Bez umělých aroma, barviv a konzervačních látek.   *Klinická studie amerických lékařů Stanford University School of the Medicine, USA, 2006.   1Vitamin E, 2Vitamin B6, 3Vitamin B12, 4Kyselina listová, 5Železo, 6Hořčík, 7Zinek, 8Selen, 9Vitamin C

Fertility Blend® pro páry je doplněk stravy s obsahem zinku, který podporuje přirozené početí, a s obsahem selenu, který přispívá k normální spermatogenezi.


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová