Fertility Blend pro ženy tob.90

Sleva
PDK 2986371
Výrobce SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS
Informace Doplněk stravy
Stav skladem
Počet
565 Kč 349 Kč

Obrázek Fertility Blend pro ženy tob.90

Fertility Blend® pro ženy je doplněk stravy s obsahem zinku, který podporuje přirozené početí, a dále s obsahem vitamin B6 k regulaci hormonální aktivity.

Přípravek pro podporu přirozeného početí V USA jsou Fertility Blend® již řadu let nejúspěšnějšími a odborníky stále více doporučovanými produkty v segmentu plodnosti na trhu. Obsahují unikátní patentovaná složení, jejichž účinky potvrdila i rozsáhlá klinická studie*. Celou studii naleznete na webových stránkách www.fertilityblend.cz.

  • Pokud se snažíte o miminko, pak je pro vás tento přípravek tou nejvhodnější volbou!  

Proč užívat Fertility Blend® pro ženy v období před těhotenstvím?

Doplněk stravy obsahující látky, které přispívají k přirozené plodnosti a reprodukci7 a k regulaci hormonální aktivity2. Navíc přispívá k běžnému metabolismu homocysteinu4, tvorbě červených krvinek a hemoglobinu5. Jelikož je snaha o miminko mnohdy velmi psychicky vyčerpávající, obsahuje Fertility Blend® také látky pro normální psychickou činnost2,3,6 a k ochraně před oxidativním stresem1,8.

Podstatnou součástí celého přípravku je pak především patentově chráněná kombinace látek. Jedná se o L-arginin, izoflavony z extraktu jetele lučního a katechiny z extraktu zeleného čaje. Právě ty zajišťují vzácnost a originalitu Fertility Blend® pro ženy.  

Proč užívat Fertility Blend® pro ženy v prvních 12. týdnech těhotenství?

Velmi vhodná kombinace látek totiž také přispívá k normální syntéze DNA7, podílí se na procesu dělení buněk a růstu zárodečných tkání během těhotenství4. Neméně důležité jsou pak vitaminy, které podporují správnou funkci imunitního systému2,8 a napomáhají snižovat míru únavy a vyčerpání3,5,6.  

Věděli jste, že v 35 % případů je příčina potíží s přirozeným početím na straně muže? V dalších 25 % se na problému podílí kombinace příčin u obou partnerů! Pořiďte si speciální balení pro komplexní péči obsahující přípravek Fertility Blend® pro ženy i pro muže.   *Klinická studie amerických lékařů Stanford University School of the Medicine, USA, 2006.

Vitamin E, Vitamin B6, Vitamin B12, Kyselina listová, 5 Železo, 6 Hořčík, 7 Zinek, 8 Selen

Fertility Blend® pro ženy je doplněk stravy s obsahem zinku, který podporuje přirozené početí, a dále s obsahem vitamin B6 k regulaci hormonální aktivity.


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová