Provoz eshopu je dočasně pozastaven kvůli údržbě!

Elli MenoOsteo FORTE tob.90 +30zdarma

Sleva
PDK 2985399
Výrobce SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS
Informace Doplněk stravy
Stav skladem
Počet
599 Kč 349 Kč

Tento doplněk stravy, obsahuje dva unikátní komplexy speciálně vyvinuté pro potřeby ženského organizmu nacházejícího se ve fázi přechodu a po přechodu.

V přípravku Elli MenoOsteo FORTE se kromě jiného snoubí extrakt z jetele lučního, který pomáhá udržovat klidný a pohodlný přechod, přičemž je zároveň prospěšný pro pevnost kostí, a extrakt ze šištic chmele otáčivého, jenž napomáhá ženám vyrovnat se s příznaky spojenými s menopauzou, jako jsou návaly horka, pocení, neklid a podrážděnost.

Meno™ - pro klidný a pohodlný přechod díky extraktu z jetele lučního Extrakt z jetele lučního je prospěšný pro kardiovaskulární systém, pro pevnost kostí a zároveň pomáhá udržovat klidný a pohodlný přechod.

Extrakt ze šištic chmele otáčivého přispívá k optimální relaxaci, ke zdravému spánku a pomáhá ženám vyrovnat se s příznaky spojenými s menopauzou, jako jsou návaly horka, pocení, neklid a podrážděnost.

Osteo™ - pro přirozený stav kostí díky vápníku, vitaminu D3 a K2 Vápník je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a také přispívá ke správné činnosti svalů.

Vitamin D3 přispívá k udržení přirozeného stavu kostí, k normálnímu vstřebávání vápníku a zároveň i k udržení obvyklé hladiny vápníku v krvi. Vitamin K2 přispívá k udržení normálního stavu kostí a k přirozené srážlivosti krve.

Vitamin B12 přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k přirozené tvorbě červených krvinek.

Vitamin B2 přispívá k přirozenému metabolismu železa a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Doporučené dávkování:

  • Užívejte 2 tobolky denně.
  • Pro rychlejší nástup účinku je možné po dobu prvních 14 - 21 dnů užívat 3 tobolky denně.
  • Pro dosažení dostatečně příznivého účinku je vhodné přípravek užívat dlouhodobě 3 - 4 měsíce.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Ukládat mimo dosah dětí! Přípravek není vhodný pro dospívající dívky.

Nedoporučuje se užívat v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Současné užívání s léky konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Není vhodné pro těhotné a kojící ženy.

Elli MenoOsteo FORTE obsahuje dva unikátní komplexy vyvinuté pro ženský organizmus nacházející se ve fázi přechodu a po přechodu. MenoTM pro pohodlný přechod díky extraktu jetele lučního a OsteoTM pro přirozený stav kostí díky vápníku, vitaminu D3 a K2.


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová