Barnys Celadrin Locomotive tbl.60+cps.60 + dárek

Sleva
PDK 2890581
Výrobce BIOPOL
Informace Doplněk stravy
Stav skladem
Počet
770 Kč 529 Kč

celadrin locomotive

Celadrin™ je na klouby doporučovaný odborníky na celém světě.  

  • První část balení obsahuje Celadrin™ Extra Silný.
  • Druhou částí je  sofistikovaná kloubní výživa s kolagenem a glukosamin sulfátem obohacená o tradiční čínské bylinky, které jsou významnou složkou této mimořádně kvalitní receptury.

Celadrin™ locomotive  je obsah, který Vašim kloubům opravdu nemůže nabídnout nikdo jiný.  

  • Obsah Celadrinu Locomotive je kontrolován ve výstupní kontrole v Canadian Analytical Laboratories Inc., které jsou akreditovány Ministerstvem zdravotnictví v Kanadě.

Celadrin™ locomotive - unikátní dvouměsíční kúra pro vaše klouby: to je revoluční Celadrin™ EXTRA SILNÝ a KLOUBNÍ superMIX – esterifikované mastné kyseliny (EFAC), glukosamin sulfát (GS), čistý hydrolyzovaný kuřecí kolagen (typ II), methylsulfonylmethan (MSM), brutnák, zázvor, kurkuma, boswelie a vitamin C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí. 

Užívejte jednu kapsli Celadrin™ EXTRA SILNÝ ráno a jednu tabletu KLOUBNÍ superMIX večer.

  • Doporučujeme užívat spolu s jídlem nebo po jídle, zapijte dostatečným množstvím tekutin. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Dávkování: Užívejte jednu kapsli Celadrin™ EXTRA SILNÝ ráno a jednu tabletu KLOUBNÍ superMIX večer. Doporučujeme užívat spolu s jídlem nebo po jídle, zapijte dostatečným množstvím tekutin. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí! Výrobek není určen pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Skladujte při teplotě do 25°C. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na dóze a krabičce.

Přípravek s obsahem vitaminu C doporučujeme užívat:

  •  zdravé populaci, osobám se zvýšenou potřebou příjmu vitaminu C pro podporu normální tvorby kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí.


     

Celadrin™ EXTRA SILNÝ

Složení: Celadrin™ Veggie 500 mg (US Patent # 5,569,676 – obsahuje cetylované deriváty kyseliny myristové, myristoolejové, palmitoolejové, laurové, palmitové a olejové, arabská guma – emulgátor), hydroxypropylmethylcelulóza, vitamin C (askorbát sodný, 40 mg – 50 % DDD), stearan hořečnatý – emulgátor, oxid titaničitý – barvivo.

Balení: 60 kapslí.

Hmotnost kapslí:

39,6 g (60 kapslí po 0,66 g).

Země původu: Kanada. 
Výrobce: FAVEA, spol. s r. o., Boženy Němcové 580, 742 21 Kopřivnice, Česká republika. 
Prodejce: Biopol GN, s.r.o., člen Kanadské obchodní komory, Korunní 129, 130 00 Praha 3. 
www.barnys.cz, e-mail: info@barnys.cz

Kloubní superMIX

Složení: glukosamin sulfát – 750 mg, MSM – 500 mg (methylsulfonylmethan), mikrokrystalická celulóza – plnidlo, sušený olej ze semen brutnáku lékařského – 25 mg, hydrolyzovaný kuřecí kolagen typ II – 20 mg, kyselina askorbová (vitamin C, 20 mg – 25 % DDD) zázvor obecný – 15 mg, kurkuma dlouhá – 15 mg, boswelie – 10 mg, farmaceutická glazura – potahová látka, kyselina stearová – antioxidant, oxid křemičitý – protispékavá látka, stearan hořečnatý – protispékavá látka.

Balení: 60 tablet.

Hmotnost tablet: 108 g (60 tablet po 1,8 g).

Země původu: Kanada. 
Výrobce: DIRECT NutriSciences Inc., 2763 North York River Road Route 248 Milton Station, PE C1E 0T8 CANADA.

 

Unikátní 2 měsíční kúra (60 kapslí + 60 tablet) + dárek pro vaše klouby: to je revoluční Celadrin EXTRA SILNÝ a KLOUBNÍ superMIX. Obsah, který nemůže nabídnout nikdo jiný!

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Michaela Šašurová