ELANCYL Krém-prevence strijí 500ml

Sleva Dárek
PDK 2819960
Výrobce PIERRE FABRE DERMO
Stav skladem
Počet
999 Kč 799 Kč


Při nákupu vybraných produktů z řady ELANCYL nad 590,- Kč získáte slevu 200,- Kč. Akce platí do 312.5.2020 nebo do vyprodání zásob. Další produkty ZDE

Krém pro prevenci strijí napomáhá předcházet vzniku nových strijí a zmírnit i strije již existující.

  • Krém hydratuje, vyživuje a zjemňuje pokožku, a to jak v průběhu těhotenství (od 4. měsíce), tak při výrazných váhových výkyvech.

Především v období těhotenství je kůže na bříšku i stehnech napínána, což má za důsledek vznik strií. Tyto drobné jizvičky nejsou nijak škodlivé, ovšem představují kosmetický problém. Zamezte jejich vzniku a rozšiřování pomocí krému Elancyl.

Výrobek obohacený o světlicový olej a vitamín E pomáhá omezovat strie a předchází tvorbě nových. Je vhodný pro těhotné i kojící ženy.

Výsledek:

  • chrání a vyživuje pokožku omezuje strie předchází tvorbě nových strií

Složení:

Krém je obohacen o světlicový olej a vitamín E. Jejich kombinace pomáhá pokožku vyživovat a posilovat. Jemně ji vyhlazuje a stávající strie postupně blednou. Krém díky svému složení působí také pomáhá předcházet vzniku nových strií. Šetrná textura je speciálně přizpůsobena těhotným ženám, kterým nehrozí žádné zdravotní komplikace.

Použití:

  • Aplikujte na pokožku jednou až dvakrát denně, a to především na problematické partie, tedy bříško, hýždě, stehna a boky.
  • Jemně rozetřete a nechejte důkladně vstřebat. 

Krém pro prevenci strijí napomáhá předcházet vzniku nových strijí a zmírnit i strije již existující. Krém hydratuje, vyživuje a zjemňuje pokožku, a to jak v průběhu těhotenství (od 4. měsíce), tak při výrazných váhových výkyvech.


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová