Nicorette spray 1mg/dávka orm.spr.1x13.2ml/150mg

PDK 2795004
Výrobce MCNEIL AB
ATC NIKOTIN
SUKL 0188194
FTS Odvykání kouření, enzymy
Informace Humánní léčivý přípravek
Stav skladem
Počet
459 Kč

Chcete-li se rychle zbavit chuti na cigaretu, sáhněte po orálním spreji NICORETTE®

NICORETTE® Spray 1 mg/ dávka potlačí touhu po cigaretě již po 60 sekundách.

Příjemná forma orálního spreje představuje účinný způsob náhrady určité míry nikotinu, na jehož přísun z cigaret je vaše tělo zvyklé. Proto je orální sprej vhodný pro všechny, kdo žijí aktivní a pestrý život. Těm pomůže vypořádat se se silnou a často nepředvídatelnou touhou si zakouřit, přičemž nezáleží na tom, zda omezujete kouření postupně nebo zcela přestáváte.Pravdou je, že u orálního spreje NICORETTE® Spray 1mg/dávka bylo klinicky prokázáno*, že ve srovnání s tím, když se budete spoléhat pouze na sílu své vůle, při jeho používání se více než dvojnásobně zvyšuje vaše šance úspěšně přestat kouřit.

NICORETTE® Spray 1 mg/ dávka snižuje žádostivost kouřit již po 60 sekundách.Díky tomu, že se s touto touhou rychle vypořádáte, můžete opět rychle získat kontrolu i větší sebedůvěru, že se vám podaří omezit kouření nebo uspět ve své snaze s ním zcela přestat.

Dávkovač je přibližně stejně velký jako malý mobilní telefon, takže se pohodlně a bez problémů vejde do kapsy či kabelky. Díky tomu, že je tak snadno přenosný, může vám pomoci od touhy po cigaretě všude, kam jdete, a vždy, když vás touha popadne: doma, v kanceláři, venku s přáteli nebo třeba ve chvíli, kdy půjdete po ulici.

 

 

Jak se používá přípravek NICORETTE® Spray 1 mg/dávka

Otočte trysku spreje k otevřeným ústům a držte ji co nejblíže úst.

Stiskněte pevně horní část dávkovače a jednou vstříkněte do úst, vyvarujte se vstříknutí na rty. Při vstřiku nevdechujte, aby se sprej nedostal do krku.

K dosažení co nejlepšího účinku několik vteřin po vstřiku nepolykejte. Po každém použití dávkovač uzavřete, abyste zamezil(a) náhodnému vystříknutí spreje a použití dětmi.

 

Přípravek je určen k léčbě závislosti na tabáku, ke zmírnění touhy po kouření (nikotinu) a ke zmírnění abstinenčních příznaků. Čtěte pozorně příbalový leták.

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová