Cemio ColaCaps DOUBLE s vit.C cps.60+15

Dárek
PDK 2783463
Výrobce CEMIO
Informace Doplněk stravy
Stav skladem
Počet
301 Kč
Obrázek Cemio ColaCaps DOUBLE s vit.C cps.60+15

AKCE:

Při koupi přípravků CEMIO NAD 349 KČ ,-  ZÍSKÁTE DÁREK CEMIUM  MULTIVITAMÍN SE ZÁZVOREM

  • akce platí do vyprodání zásob
  • akce se vztahuje na všechny přípravky značky Cemio KROMĚ CEMIO KAMZÍK A CEMIO RED3!

Švýcarský kolagen nové generace ColaCaps DOUBLE obsahuje čistý kolagen typu I ve špičkové švýcarské kvalitě CollPure®, která zajišťuje maximální čistotu a originální původ látky.

Pro koho je Cemio ColaCaps DOUBLE určen?

Přípravek je vhodný pro všechny, kdo chtějí pečovat o své klouby, vazy a šlachy.

Zesílená dávka 16 mg pro všechny váhové i věkové kategorie: sportovci (velký podíl svalové hmoty) senioři těžce pracující lidé s nadváhou

Proč právě kolagen?

Kolagen tvoří asi 1/3 veškeré bílkovinné hmoty v organismu a je nepostradatelným stavebním prvkem pohybového aparátu: chrupavky, kloubů a kostí, ale také je velmi důležitý pro pevnost pojivových tkání jako jsou vazy, šlachy a kloubní pouzdra.

Kolagen typu I

Kolagen typu I je nejrozšířenějším typem kolagenu v organismu. Má strukturu silných vláken, která dodávají kloubům, vazům a šlachám potřebnou pevnost. Kolagen typu I se vyskytuje také v pokožce, má proto významný vliv na její vzhled a kvalitu.

Látkou nepostradatelnou pro správnou tvorbu kolagenu v organismu je také vitamin C. V případě jeho nedostatku se v organismu nevytváří plnohodnotný kolagen (vlákna nemají správnou, dostatečně pevnou strukturu), což se projevuje destrukcí pojivových tkání. Vitamin C je tedy nepostradatelný pro dobrý stav kloubních chrupavek, kostí a dalších pojivových tkání.

Výživová složka V 1 kapsli % DDD

Čistý kolagen typu I 16 mg *

Vitamin C 20 mg 20 % DDD – procento doporučené denní dávky pro dospělé * – DDD nebyla stanovena

Složení: Nosič (sojový olej, kokosový olej, sojový lecitin), želatinový obal (želatina, glycerol, čištěná voda), kyselina askorbová, hovězí kolagen, barvivo (oxid titaničitý, oxid železitý).

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu při teplotě 15–25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením.

Hmotnost obsahu: 36,7 g.

Doporučené dávkování: 1 kapsle denně.  Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě, aspoň 2 měsíce.

Cemio ColaCaps DOUBLE obsahuje zesílenou dávku čistého kolagenu typu I ve švýcarské kvalitě CollPure, která zajišťuje maximální čistotu a originální původ látky.

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Michaela Šašurová