VICHY Ideál Soleil Mléko Děti SPF50 300ml

PDK 2678739
Výrobce VICHY
Stav skladem
Počet
556 Kč

Ochranné mléko na obličej a tělo pro dospělé i děti s vysokou ochranou SPF 50 UVB + UVA.

Chrání kůži před poškozením způsobeným UVA a UVB zářením, před vznikem pigmentových skvrn a předčasným stárnutím pokožky.

MEXORYL XL, MINERÁLY MEXORYL® XL je filtrační systém řady Capital Soleil, který chrání pokožku do hloubky až k jejím kmenovým buňkám. Ochrana je ještě podpořena minerálními filtry.

Navíc spojuje vitamin E s účinky Termální vody z Vichy proti volným radikálům a nabízí velmi vysokou, fotostabilní a voděodolnou ochranu kožních buněk před sluncem.

Chrání nejen proti UVB ale i proti UVA záření. Pokožka je příjemně hydratována, mléko se lehce vstřebává a nezanechává bílý film na pokožce. .Bez parfémů. Bez parabenů. Hypoalergenní.

Použití :

Aplikujte přípravek těsně před sluneční expozicí. Nanášejte přípravek v dostatečném množství a opakovaně, zvláště během pocení, po koupání a osušení.

Upozornění :

Nadměrná expozice slunečnímu záření je nebezpečná. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunečnímu záření. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho i když používáte opalovací krém, protože ani tato ochrana není 100%.

Ochranné mléko pro děti na obličej a tělo SPF50. Velmi vysoká ochrana před UVB + UVA zářením. Mléko obsahuje MEXORYL® XL + MINERÁLY. 300ml, voděodolné.

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová