Protectum Omega 3 cps.90

Sleva
PDK 2605328
Výrobce GLIM
Informace Doplněk stravy
Stav skladem
Počet
499 Kč 459 Kč

Protectum Omega 3 

  • poskytuje vyváženou kombinaci omega 3 nenasycených mastných kyselin, vitaminů, karotenoidů a minerálů: lutein, zeaxanthin, vitamin C a E a  zinek, který přispívá k udržení normálního stavu zraku.

Oko je po celý život vystaveno světlu. Prostřednictvím oxidačních reakcí toto světlo vede k produkci látek zvaných volné radikály. S přibývajícím věkem se oko nedokáže správně zbavit těchto volných radikálů, čímž se urychluje jeho stárnutí, které je příčinou zhoršeného vidění.

Antioxidanty snižují produkci těchto volných radikálů. Kromě antioxidantů musí být organismu dodávány dva žluté pigmenty – karotenoidy lutein a zeaxantin. Svou roli hrají také esenciální mastné kyseliny jako omega-3 či omega 6.

Je tedy důležité dodávat uvedené látky tělu pomocí pestré stravy bohaté na živiny nebo pomocí výživových doplňků.  

Protectum Omega 3 jsou kapsle se speciální kombinací antioxidantů, karotenoidů, vitaminů a nenasycených mastných kyselin.  

Složení rybí olej 390 mg, lutein 12 mg, zeaxanthin 1 mg, vitamin E 15 mg, vitamin C 90 mg, zinek 7 mg

Doplněk stravy

Balení: 90 tbl.

Upozornění

Před použitím si pečlivě přečtěte příbalovou informaci, popř. se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.

Protectum Omega 3 poskytuje kombinaci omega 3 nenasycených mastných kyselin, vitaminů, karotenoidů a minerálů: lutein, zeaxanthin, vitamin C a E a zinek, který přispívá k udržení normálního stavu zraku.


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová