BIODERMA Sensibio H2O 500 ml

Sleva
PDK 2548460
Výrobce NAOS
Stav skladem
Počet
399 Kč 249 Kč

Čisticí odličovací micelární voda respektující citlivou pokožku

  • Citlivá pokožka

Citlivá pleť se projevuje skrze pocity tepla a rozsáhlé nebo lokalizované zčervenání. Snadno se dehydratuje, její vysušení pak způsobuje její křehkost a vede k nepříjemným pocitům pnutí. Na základě závažnosti a stupně citlivosti Vám Sensibio nabízí péči o pleť a optimální kombinaci účinných látek a odpovídající texturu.

BIODERMA, průkopník, pokud jde o micelární vodu Sensibio H2O, je na špičce v předepisování a v prodejích v lékárnách. Sensibio produkty jsou vhodné pro všechny typy citlivé a reaktivní pleti.

BIOLOGICKÝ MECHANISMUS ÚČINKU

Bioderma Sensibio H2O je první a jedinou dermatologickou micelární vodou, která je v dokonalém souladu s pokožkou: její estery mastných kyselin, micely, jsou podobné fosfolipidům buněčných membrán kůže a přirozeně pomáhají při obnově hydrolipidického filmu pokožky.

POKYNY PRO POUŽITÍ

Ráno a/nebo večer - 7 dní v týdnu.

  • Navlhčete tampon  Sensibio H2O. 
  • Jemně odstraňte z vašeho obličeje a očí make- up.
  • Znovu nanášejte a aplikujte  Sensibio H2O tak dlouho, dokud tampon nezůstane čistý. 
  • Lehce otřete obličej ručníkem.

SLOŽENÍ

WATER (AQUA), PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, CUCUMIS SATIVUS (CUCUMBER) FRUIT EXTRACT, MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, PROPYLENE GLYCOL, DISODIUM EDTA, CETRIMONIUM BROMIDE.

Sensibio H2O - čisticí pleťová voda, micelární roztok pro citlivou pokožku. Dokonale čistí velmi citlivou, tenkou a křehkou kůži a pomáhá odstranit pálivé pocity na kůži. Odstraňuje i voděodolný make-up. Chrání hydrolipidický film pokožky.


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová