HYALAC-BOOST PharmaSuisse tbl. 30

PDK 2512318
Výrobce PHARMASUISSE
Informace Doplněk stravy
Stav skladem
Počet
381 Kč

Přípravek Hyalac-boost obsahuje látky přirozeně se vyskytující v kloubních chrupavkách a pokožce.
Hyalac-boost obsahuje patentované látky BioCell Collagen®, OsteolTM a látku MSM. BioCell Collagen® obsahuje velmi dobře vstřebatelnou kyselinu hyaluronovou, chondroitin sulfát a další látky zabudované ve struktuře hydrolyzovaného kolagenu II s vysokou biologickou dostupností pro organismus.

Po 40. roce života se začíná projevovat stárnutí pojivových tkání způsobené sníženou tvorbou kolagenu, kyseliny hyaluronové a dalších látek důležitých pro dobré zdraví těchto tkání. To se může projevovat zhoršenou pohyblivostí či občasnou bolestivostí nejvíce namáhaných kloubů, zhoršeným viděním, snížením elasticity pokožky, tvorbou vrásek a pigmentových skvrn.

U osob starších 50 let, intenzivně sportujících, fyzicky pracujících či s nadváhou mohou být chrupavky nejvíce namáhaných kloubů opotřebované a tito lidé potom trpí artrózou nebo chondropatií (degenerativní onemocnění chrupavky).

  • Tato onemocnění se projevují zejména bolestivostí postižených kloubů, jejich ztuhlostí a sníženou hybností.

Produkt Hyalac-boost obsahuje:

Kolagen - je komplexní strukturální bílkovina, která zajišťuje pevnost a pružnost kůže, vlasů a nehtů.

  • Je také hlavní součástí svalů, chrupavek, vazů, šlach a cév.

BioCell Collagen® - neobsahuje jen kombinaci různých látek, ale tělu dodává celý jejich komplex pocházející z jediného zdroje. Je to přírodní hydrolyzovaný kolagen typu II, který má ve své struktuře přirozeně zabudovanou kyselinu hyaluronovou, chondroitin sulfát a další proteoglykany včetně glukosaminu, aminokyseliny atd. Díky patentovanému procesu výroby se složky BioCell Collagen® vyznačují malou molekulární hmotností a vynikající dostupností pro organismus.

Kyselina hyaluronová - má zásadní význam pro dobrou pohyblivost kloubů. Udržuje chrupavku pružnou a dostatek kloubního mazu, jehož je hlavní součástí, zajišťuje hladké a bezbolestné klouzání povrchu chrupavek při pohybu. Kyselina hyaluronová váže vodu a udržuje ji v mezibuněčných prostorách pojivových tkání, což má zásadní význam pro správnou hydrataci buněk pokožky, přispívá k zachování její elasticity a mladistvého vzhledu.

  • Kyselina hyaluronová je také důležitou součástí očního sklivce.
  • Přispívá i ke zdravému růstu vlasů a nehtů.

Chondroitin sulfát - je velmi důležitou součástí chrupavky. Je nezbytný pro zachování jejích správných mechanických a elastických vlastností.
MSM (metylsulfonylmetan) - představuje pro organismus zdroj organické síry.

  • Ta je důležitá pro dobré zdraví kůže, vlasů, nehtů, kloubů a elasticitu chrupavek.

OsteolTM - je přírodní látka z bioaktivních mléčných bílkovin podporující látky obsažené v hydrolyzovaném kolagenu.

  • Zlepšuje a optimalizuje aktivitu složek přípravku, které přispívají k ochraně chrupavek.

Složení v 1 tabletě:
500 mg biocell Collagen® (z toho chondroitin sulfát 100 mg, kyselina hyaluronová 50 mg), 150 mg MSM (metylsulfonylmethan), 100 mg osteol TM (bioaktivní mléčné bílkoviny)

Přídatné látky:
mikrokrystalická celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát, mono- a diglyceridy mastných kyselin, rostlinný stearan hořečnatý, oxid křemičitý, karboxymetylcelulóza, kukuřičný škrob

Dávkování:

  • Užívejte 1 tabletu denně, pokud možno nalačno, po dobu 3 měsíců.
  • Kúru je vhodné opakovat 2-3x za rok.

HYALAC-BOOST je doplněk stravy obsahující kolagen typu II (BioCell Collagen®) s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové, MSM a mléčné peptidy (OsteolTM).


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová