Curaprox HAWAI 5460 edice 1 ks

PDK 24562
Stav skladem
Počet
85 Kč

Kvalitní Curaprox CS 5460 Ultra Soft zubní kartáčky 2ks v balení za 85,- Kč

Limitovaná edice nejoblíbenějších zubních kartáčků Curaprox. Balení obsahuje 2ks zubního kartáčku Curaprox CS5460 UltraSoft.

Ultraměkký zubní kartáček s 5460 velmi jemnými a hustě seřazenými vlákny CUREN pro čištění zubů bez bolesti. Kartáček je zároveň velmi odolný vůči opotřebování.

Výhody kartáčku Curaprox CS 5460: 5460 velmi jemných vláken CUREN

Šetrně vyčistí i drobné nerovnosti zubů a dásňového žlábku

Malá hlavička kartáčku se dostane i k těžko dostupným místům

Snadná manipulaci díky osmihrannému profilu držadla

Ohebný krček umožňuje vytvoření individuálního úhlu

Značka Curaprox

Curaprox kartáčky na zuby jsou vyvíjeny ve Švýcarsku podle nových trendů v zubní hygieně. Na první pohled vypadají oproti výrobkům známých firem zcela obyčejně. Firma se zaměřuje na dokonalou funkčnost a ne na bezúčelné inovace vzhledu, které častou slouží pouze k nalákání zákazníka. Čisticí část s vlákny je menší než bývá zvykem. Tím ja zaručen snadný přístup do všech míst. Mají velmi hustě umístěná, na koncích zaoblená, jemná vlákna, což zabraňuje poškrábání skloviny.

Obrázky u produktu jsou orientační a nemusí vždy odpovídat skutečnosti. Pokud máte zájem o konkrétní barevné provedení, uveďte prosím své přání v poznámce při vytváření objednávky. Pokud to bude jen trochu možné, budeme se snažit Vám vyhovět.


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová