NEOSTRATA RESURFACE Problem Dry Skin Cream 100g

Sleva Dopr. zdarma
PDK 2452853
Výrobce NEOSTRATA
Stav skladem
Počet
999 Kč 849 Kč

Silný exfoliační krém, vyvinutý ke zjemnění a hydrataci neobvykle suché, drsné a šupinaté kůže.

  • Snižuje odlupování šupinek kůže, spojených s hyperkeratózou.
  • Velmi účinně pokožku hydratuje.

Obsahuje účinnou kombinaci alfa a polyhydroxykyselin (AHA/PHA) ve velmi zklidňující bázi z včelího vosku a zjemňujících olejů.

NEOSTRATA Problem Dry Skin Cream je ideální pro ošetření extrémně suché a drsné kůže např. na kolenou, loktech, patách nebo k ošetření ložisek folikulární keratózy. 

Použití:

  • Aplikujte dvakrát denně.
  • První aplikace se doporučuje po koupeli a usušení ručníkem, kůže má být vlhká.
  • Druhá aplikace se doporučuje na suchou kůži v průběhu dne, podle potřeby.

Aplikujte produkt dle snášenlivosti. Pokud začne být kůže podrážděná, snižte frekvenci použití. Pro méně závažné obtíže nebo skryté oblasti, jako je třeba podpaží atd., je dostatečná aplikace jedenkrát denně.

U malých dětí nebo při použití na citlivou pleť naneste nejprve na malou oblast k testu snášenlivosti. Používejte jedenkrát denně a současně dle potřeby aplikujte hydratační krém pro dodatečnou hydrataci. Pokud není produkt dobře snášen, smíchejte v dlaních malé množství přípravku se stejným množstvím vazelíny a poté aplikujte. Nemíchejte vazelínu do kelímku.

Na psoriázu používejte 2x denně dle snášenlivosti po dobu 1-2 týdnů. Při denním používání je doporučeno současně použít krém s ochraným faktorem.

Upozornění:

Dbejte na to, aby přípravek nevnikl do očí a nebyl aplikován na sliznice. Přechodné pálení se může objevit po první aplikaci krému. Použití dalších léčebných přípravků současně může způsobit iritace. Pokud se objeví podráždění, přerušte používání a kontaktujte svého lékaře.

Silný exfoliační krém, vyvinutý ke zjemnění a hydrataci neobvykle suché, drsné a šupinaté kůže. Snižuje odlupování šupinek kůže, spojených s hyperkeratózou. Velmi účinně pokožku hydratuje.


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová