Arcadia Classica LED OTL 114W 90cm Freshwater

PDK 22770234845997564...
Výrobce Arcadia
Stav nedostupné
TOTO ZBOŽÍ JE DLOUHODOBĚ NEDOSTUPNÉ

Designové osvětlovací těleso s technologií LED pro sladkovodní akvária. Lze jej zavěsit nad, nebo připevnit k akváriu.

Osvětlovací těleso Arcadia OTL LED pro sladkovodní akvária je extrémně lehké, tenké (pouze 25 mm) a velmi výkonné. Odolnost proti vodě (IP67) a odnímatelný kryt pro snadné čištění umožňují zavěšení tělesa nad akvárium, nebo jeho připevnění přímo na stěnu akvária.

Těleso obsahuje vestavěné 1.5W a 10W výkonné LED diody, které byly citlivě kombinovány tak, aby bylo dosaženo optimálního efektu při osvětlení sladkovodních akvárií. LED diody vytvářejí dokonalý efekt mihotavé vlnící se vody a zobrazují sladkovodní ryby v těch nejkrásnějších přirozených barvách. Pro osvětlení sladkovodních akvárií byly použity červené, zelené a modré diody, kombinující teplotu barev 8.000K a 10.000K. Těleso dosahuje neskutečné hodnoty 280 PAR ve vzdálenosti 300mm skrz vodní hladinu!

Osvětlovací těleso Arcadia OTL LED je plně programovatelné (4 nezávislé programy), které chovateli umožňují optimální nastavení stmívání či intenzity světla. Vestavěný teplotní senzor umožňuje měření teploty vzduchu, druhý nezávislý senzor pak měří teplotu vody.

Arcadia OTL LED může být jednoduše připevněno na boční skleněné stěny akvária, posuvné úchyty se snadno přizpůsobí mnoha délkám. Je také možné využít designovou sadu pro zavěšení tělesa nad akvárium.

Obsah balení:

  • designové osvětlovací těleso s LED diodami
  • senzor pro snímání teploty vody
  • sada pro zavěšení tělesa nad akvárium
  • podpěrné nastavitelné nohy pro uchycení tělesa na stěnu akvária
  • odstranitelný, omyvatelný kryt
  • optimálně dlouhé kabely el. vedení

 


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová