Kaloba por.gtt.sol.1x50ml

Sleva
PDK 2137108
Výrobce DR SCHWABE
ATC FYTOFARMAKA A ŽIVOČIŠNÉ PRODUKTY (ČESKÁ ATC SKUPINA)
SUKL 0023999
FTS Rostlinné preparáty a čaje
Informace Humánní léčivý přípravek
Stav skladem
Počet
259 Kč 219 Kč

 

Rostlinný lék Kaloba®

se užívá ke zmírnění příznaků při onemocnění 

dýchacích cest - akutní bronchitidě nevyžadující 
léčbu antibiotiky. 

Kaloba® pomáhá

  • ulevit již od prvních příznaků
  • odstranit hlen z dýchacích cest
  • zkrátit dobu pracovní 
    neschopnosti *

Kaloba® je rostlinný lék (fytofarmakum) s obsahem extraktu z kořene Jihoafrické pelargonie EPs 7630. Používá se ke zmírnění příznaků při onemocnění horních cest dýchacích (akutní bronchitidě), které nevyžaduje antibiotickou léčbu.

Velká část onemocnění horních cest dýchacích je totiž způsobena viry, na které antibiotická léčba není určena. 
Pokud při prvních příznacích nemoci – nachlazení, kašel, škrábání v krku – začnete užívat Kalobu co nejdříve a dopřejete si i klid na lůžku, může nemoc odeznít rychleji a s mírnějším průběhem.

 Rychleji znovu v akci

Je běžnou praxí, že s prvními příznaky akutních onemocnění horních cest dýchacích neběžíme k lékaři a hledáme cesty, jak se rychle opět vrátit do pohody. Zamíříme obvykle do lékárny a žádáme něco, po čem se nám především uleví. Tedy takzvanou symptomatickou léčbu – úlevu od nepříjemných příznaků. To samozřejmě lze, ale s původcem onemocnění si náš imunitní systém musí poradit sám.

Když ale začneme včas, od prvních příznaků, užívat Kalobu, nejen že nám uleví a zmírní nepříjemné příznaky jako je nachlazení, kašel, zahlenění, bolesti v dýchacích cestách, ale Kaloba® má také mírné přímé antibakteriální a antivirové vlastnosti, které byly prokázány in vitro. *

Je klinicky prokázáno, studiemi se stovkami pacientů, že Kaloba® zkrátí dobu naší pracovní neschopnosti nebo absenci dětí ve škole či jiném dětském kolektivu. *

S Kalobou se můžeme dříve cítit opět fit.


* zdroj: SPC k přípravku Kaloba 20 mg potahované tablety

Rostlinný výtažek ve formě kapek, je zařazen mezi léky proti kašli a nachlazení. Přípravek se užívá na zmírnění příznaků při akutních onemocněních dýchacích cest. Čtěte pozorně příbalový leták.


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová