Apo-Cetirizin 10mg por.tbl.flm.10x10mg

PDK 2047232
Výrobce APOTEX
ATC CETIRIZIN
SUKL 0114261
FTS Na alergie
Informace Humánní léčivý přípravek
Stav nedostupné
TOTO ZBOŽÍ JE DLOUHODOBĚ NEDOSTUPNÉ

APO-CETIRIZIN 10MG obsahuje léčivou látku cetirizin-dihydrochlorid.

  • Je určen k symptomatické léčbě sezónní a celoroční alergické rinitidy (senná rýma a celoroční alergická rýma) a chronické idiopatické urtikarie (kopřivka).

Čtěte pozorně příbalový leták.

APO-CETIRIZIN 10MG obsahuje léčivou látku cetirizin-dihydrochlorid. Je určen k symptomatické léčbě sezónní a celoroční alergické rinitidy (senná rýma a celoroční alergická rýma) a chronické idiopatické urtikarie (kopřivka). Čtěte pozorně příbalový leták.

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová