Lucky Reptile Vodopád pro AquaTarrium

PDK 12971377384204110...
Výrobce Lucky Reptile
Stav nedostupné
TOTO ZBOŽÍ JE DLOUHODOBĚ NEDOSTUPNÉ

Atraktivní paludárium s velkým vodopádem, mini mlhovačem a připraveným prostorem pro živé rostliny v zadní stěně.

Nádherné akvaterárium, kterému dominuje velký vodopád umístěný do zadní části. Instalován je také mlhovač a byl vytvořen prostor pro zasazení živých rostlin do modelované zadní stěny. Pomocí modelace stěny vzniklo spousta míst pro odpočinek zvířat a slunění, pokud zrovna netráví čas ve vodě. Okolo vodopádu je poměrně rozlehlá vodní plocha, umožňující výšku vodního sloupce až 20 cm.

Aqua-Tarrium je perfektní pro mnoho druhů živočichů žijících v okolí vodních ploch, doslova spojuje dva světy – vodu a souš. Akvatické druhy žab (např. kuňky), mloci, čolci, užovkovití hadi rodu Thamnophis, malé druhy vodních želv, krabi, ale také akvarijní ryby nebo malí anolisové, ti všichni najsou v akvateráriu od Lucky Reptile optimální prostředí. Je dokonce možné chovat více druhů pohromadě, např. mloky s akvarijními rybkami, anolisy s žabkami apod.

Lucky Reptile Aqua-Tarrium nenabízí jen vytvoření atraktivního biotopu ve vašem obývacím pokoji, ale má také relaxační a uklidňující efekt.

Aqua-Tarrium je dostupné ve dvou barvách, bílé a černé. K dispozici je několik barevných variant dřevěných skříněk pod akvaterárium.

Shlédněte následující video, kde zajisté získáte inspiraci pro vybavení paludária. Dodáváno bez živých rostlin, osvětlení a substrátu.

 


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová