Provoz eshopu je dočasně pozastaven kvůli údržbě!

ProDen Lysine Aid Cat 50ml

PDK 12579213985133949...
Výrobce ProDen PlaqueOff
Stav nedostupné
TOTO ZBOŽÍ JE DLOUHODOBĚ NEDOSTUPNÉ

LysineAid je speciálně vytvořený doplněk krmiva pro kočky, který pomáhá řídit kočičí herpesvir. Dejte LysineAid během období stresu.

Nepostradatelná aminokyselina, u které byl prokázán významný efekt na snížení vylučování viru u infikovaných koček a zkrácení průběhu infekce FHV-1. Významně omezuje replikaci FHV-1 tak, že soutěží s argininem o místo ve struktuře virových proteinů.

Dávka F-lysinu použitá v různých studiích se pohybuje v rozmezí od 250mg jednou denně do 500mg dvakrát denně v krmivu. L-lysin je nejúčinnější pokud je podáván v časných stádiích onemocnění.

Kočičí herpesvirus
Nejčastější příčinou respiračních infekcí a očních infekcí u kočky je infekce kočičím herpesvirem (FHV-1). Tento virus má na svědomí významný podíl všech chronických rekurentních konjunktivitíd koček a rovněž většinu případů infekcí horních cest dýchacích. Není obvyklé, že sekundární bakteriální infekce následují, jestliže je přítomen virus FHV-1.

Infekce herpesvirem je doživotní a symptomy infekce se vracejí v období stresu a v obdobích oslabení imunitního systému. Ve skutečnosti by mělo být každé kotě s jednostrannou nebo dvoustrannou konjunktivitídou s postižením rohovky považováno za infikované kočičím herpesvirem.

Složení: Sorbitol, glycerin

Přísady: Aminokyseliny (na 2 ml), L-lysin 500 mg

Analytické složky: Surový sacharid 34,2%, Surový protein 20,2%, Surové oleje a tuky 0,1%, Surová vláknina <0,5%, Surový popel 0,6%, Kalorická hodnota 219kcal / 100g

Dávkování ( 1 pumpička = 2 ML)

Kotě

1 ml 2x denně

Kočka

2 ml 2x denně

 

Gel smíchejte s jídlem nebo aplikujte na kočičí tlapku.

Dejte jeden týden před stresujícím obdobím a pokračujte po dobu nejméně dvou týdnů poté.

Před použití dobře protřepejte.

Velikost balení: 50 ml

Skladování: v suchu, při pokojové teplotě

Výrobce: SwedenCare, Švédsko


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová