HiPP 2 BIO Combiotic 4x600g

PDK 112368
Výrobce HIPP
Informace Doplněk stravy
Stav nedostupné
TOTO ZBOŽÍ JE DLOUHODOBĚ NEDOSTUPNÉ

HiPP BIO Combiotik® je nejnovější generace mléčné výživy přizpůsobená výživovým požadavkům Vašeho dítěte.

HiPP mléčné výživy jsou připravované tak, aby Vaše dítě dostávalo to, co přesně potřebuje pro zdravý vývoj.

Složení je založeno na posledních výsledcích vědeckého výzkumu v mléčné výživě. Navíc, v HiPP BIO kvalitě. 

V oblasti kojenecké výživy vytváříme s HiPP BIO Combiotik® nový standard díky našim pečlivě vybraným BIO surovinám a unikátní kombinací hodnotných složek, které jsou inspirovány přírodou. Takto poskytujeme Vašemu dítěti dobrý start do šťastné budoucnosti.

  • Probiotik® Přírodní kultury mléčného kvašení, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce. Mateřské mléko obsahuje velké množství přírodních kultur, které mohou být individuálně rozdílné.
  • Praebiotik® Vláknina (GOS*). Při denní konzumaci prebiotická vláknina podporuje zdravou střevní mikroflóru dle modelu kojených dětí.
  • Omega-3 (ALA**): důležité pro rozvoj mozku a nervových buněk a tím pro zdravý růst Vašeho dítěte.
  • Vitamíny A, C, D - pro podporu imunitního systému.
  • Obsahuje pouze laktózu a je svým složením ideální pro období přikrmování.
  • galaktooligosacharidy získané z laktózy
  • *kys. alfa-linolenová

 

Návod k přípravě - prosím dodržujte následující doporučení

Nesprávná příprava nebo uchovávání připravené láhve by mohlo vést k ohrožení zdraví Vašeho dítěte - např. nárůst nežádoucích bakteriálních zárodků. Připravujte výživu před každým krmením čerstvou. Zbytky znovu nepoužívejte. Láhev a všechny její součásti vždy pečlivě vymyjte. Otevřený obal ihned po odebrání výrobku dobře uzavřete, uchovávejte v suchu při max. 25°C a zamezte kolísání teplot. Výrobek spotřebujte do 3 týdnů od otevření obalu. Neohřívejte výživu v mikrovlnné troubě (nebezpečí opaření!). 1. Pitnou vodu před každou přípravou čerstvě převaříme a necháme zchladnout na cca 40°C-50°C*. 2. 2/3 připravené vody nalijeme do láhve. 3. Odměrku lehce naplníme výrobkem a opačnou stranou nože zarovnáme. Odměřené množství výrobku přidáme do láhve. 4. Láhev uzavřeme a důkladně protřepeme. 5. Přidáme zbytek vody a opět několikrát důkladně protřepeme. 6. Zchladíme na teplotu vhodnou k pití (cca 37°C). Teplotu prověříme. *Aby nedošlo k poškození přírodních kultur mléčného kvašení (Lactobacily), nepřelévejte výrobek příliš horkou vodou.

Množství nápoje a dávkování ... může být rozdílné na základě individuálních potřeb. Uvedená tabulka je pouze orientační. Používejte prosím přiloženou odměrku!

Množství připravené výživy 170 ml / Množství vody 150 ml / Počet odměrek 5

Množství připravené výživy 200 ml / Množství vody 180 ml / Počet odměrek 6

Množství připravené výživy 235 ml / Množství vody 210 ml / Počet odměrek 7

Kojenci potřebují cca 5 jídel za den. S každým nově přidaným příkrmem odpadá 1 jídlo v láhvi. Na 1 odměrku - 30 ml převařené pitné vody.

Použití

HiPP 2 BIO Combiotik® je snadno stravitelný a svým složením je přizpůsoben požadavkům v období přikrmování - v návaznosti na kojení, pokud je Vaše dítě již přikrmováno nebo na jakoukoliv mléčnou výživu v období přikrmování. Při přechodu na HiPP 2 BIO Combiotik® se může změnit konzistence stolice díky obsahu prebiotické vlákniny (GOS) - stolice může mít měkčí konzistenci podobně jako u kojeného dítěte.

Eco-Comfort-Pack®

Při 1. otevření 1. Odlepte lepící pásku v horní části výrobku. 2. Lehce zmáčkněte nejprve boční a pak přední strany výrobku. 3. Otevřete balení a následujte další pokyny.

Tento produkt opustil výrobní závod v neporušeném stavu, přesvědčte se prosím před použitím, že obal zůstal nepoškozený. Fóliový obal garantuje čerstvost a aroma.

L. fermentum hereditum® a GOS... klinicky testované**

Nové balení

Bez lepku (dle zákona)

Bez geneticky modifikovaných surovin (dle Nařízení pro Ekologické zemědělství

4× HiPP 2 BIO Combiotik – pokračovacímléčná kojenecká výživa 600 g

 


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová