HiPP 1 BIO Combiotic 4x600g

Dopr. zdarma
PDK 112367
Výrobce HIPP
Informace Doplněk stravy
Stav skladem
Počet
979 Kč

HiPP 1 BIO Combiotik® Počáteční mléčná kojenecká výživa

 Vhodné od narození miminka.

Balení 600g.

Nemůžete-li kojit, poraďte se s vaším pediatrem o použití HiPP 1 BIO Combiotik®. Je vhodný od narození jako počáteční mléčná kojenecká výživa, nemohou- li být kojenci kojeni nebo jako příkrm k mateřskému mléku.

  • Lze podávat podle potřeby stejně jako mateřské mléko – tak často, jak bude vaše děťátko požadovat.

 Vysoce kvalitní mléčná výživa HIPP je navíc vyráběna z BIO surovin, je získávána přirozenou cestou.  S unikátní kombinací -  prospěšné přírodní kultury mléčného kvašení*,  které se vyskytují přirozeně v mateřském mléce, a- důležité galaktooligosacharidy GOS, které v mateřském mléce  pečují o zdravou střevní mikroflóru.

Při přechodu na HiPP 1 BIO Combiotik® se může změnit konzistence stolice právě díky obsahu galaktoligosacharidů(GOS) – stolice může mít měkčí konzistenci podobně jako u kojeného dítěte.

LCP** jsou polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem Omega 3 & 6, které jsou také obsaženy v mateřském mléce. Jsou obzvláště důležité v prvních měsících života, protože děti si je ještě neumí samy v dostatečném množství vytvořit.

Laktóza stejně jako mateřské mléko obsahuje lehce stravitelný mléčný cukr.

Bez lepku.

  * Mateřské mléko obsahuje velké množství probiotických kultur, jejichž složení může být individuálně rozdílné.

** LCP - AA – kys. arachidonová / DHA – kys. dokosahexaenová

Důležité upozornění: Kojení je pro Vaše miminko v prvních měsících života to nejlepší. Konzultujte použití mléčné výživy s Vaším pediatrem. Věnujte také pozornost vyvážené stravě - Vaší i miminka nebo malého dítěte. Potravina pro zvláštní výživu.

Hipp 1 BIO Combiotic 4x600g

Co tomu říká sám dodavatel?Kojení je nejvhodnější způsob výživy dítěte. Mateřské mléko je v prvních měsících života to nejlepší – obsahuje vše, co vaše dítě potřebuje ke zdravému vývoji. Vyvážená strava během těhotenství a po porodu je prospěšná pro kojení. Každá žena, která zvažuje přestat kojit, by měla být informována, že toto rozhodnutí lze těžko změnit. Je důležité, aby si kojící žena uvědomila, že krmení náhradní výživou omezí tvorbu mateřského mléka. Kojenecká výživa by měla být používaná na doporučení lékaře. Máte-li v úmyslu zanechat kojení, poraďte se s lékařem, porodní asistentkou či poradcem v oblasti kojení.HiPP vyrábí bez tvorby emisí CO₂. Využívá obnovitelné zdroje energie a podporuje globální projekty na ochranu životního prostředí.

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Michaela Šašurová