Sunar Complex 4, 8x600g

PDK 11168
Výrobce HERO
Informace Doplněk stravy
Stav nedostupné
TOTO ZBOŽÍ JE DLOUHODOBĚ NEDOSTUPNÉ

Sunar complex 4 je sušená mléčná výživa.

  • Je určen pro výživu malých dětí od ukončeného 24. měsíce věku dítěte.

Má být pouze součástí smíšené stravy. 

  • Sunar complex 4 obsahuje naturbalance- vyváženou kombinaci zdravé výživy a přirozené mléčné chuti, zvlašť přizpůsobené potřebám dítěte.

Složení výrobku:

sušené plnotučné mléko, laktóza, maltodextrin, sušené odtučněné mléko, rostlinné oleje, cukr, vláknina (galaktooligosacharidy), minerální látky (viz tabulka), vitaminy (viz tabulka), emulgátor: sójový lecitin.

ZPŮSOB PŘÍPRAVY

  • Převařte kojeneckou či jinou pitnou vodu vhodnou pro děti, ochlaďte ji na 40 °C a vlijte požadované množství do pítka nebo do hrnečku (viz tabulka).
  • Připravte si čistý hrneček či pítko.
  • Naplňte odměrku vrchovatě práškem, přebytek zarovnejte ostřím čistého nože a vsypte do hrnečku či pítka požadovaný počet odměrek (viz tabulka).
  • Zamíchejte, případně dobře zavřete a protřepejte.

Od 1 roku doporučujeme podávat min. 500 ml mléčné výživy. Můžete podávat 2-3× denně dle velikosti jedné dávky.

DÁVKOVACÍ TABULKA

Denní potřeba mléčné výživy věk počet mléčných dávek za 24 hodin od 24 měsíců min.

  • 2×270 ml umělého mléka nebo 3×200 ml umělého mléka  

UCHOVÁVÁNÍ

Skladujte v suchu při teplotě do 24 °C a v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Pro každé krmení připravujte vždy čerstvě namíchanou porci. Nespotřebovanou porci neuchovávejte a znova nepodávejte. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a chladném místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 týdnů.

Průměrné nutriční hodnoty:

  • ve 100 g prášku: energie 1931 kJ (460 kCal), mléčné bílkoviny 12,2 g, sacharidy 58,2 g, tuky 19,2 g, vláknina 1,74 g.
  • ve 100 ml připraveného mléka (13,8 g prášku): energie 266 kJ (63 KCal), mléčné bílkoviny 1,7 g, sacharidy 8,0 g; tuky 2,6 g; vláknina 0,24 g.

Kojenecké mléko Sunar Complex 4, 600g x 8ks

Sunar complex 4 je výrobek pokračovací kojenecké mléčné výživy. Je určen pro výživu kojenců od ukončeného 24. měsíce věku dítěte v období odstavování nebo pokud nemohou být kojeni. Má být pouze součástí smíšené stravy kojence. Je připraven podle vzoru mateřského mléka, které je důležité pro růst silných kostí, harmonický vývoj a celkové pohodlí dítěte. Obsahuje unikátní kombinaci látek přirozeně se vyskytujících v mateřském mléce. Sunar navíc jako jediný ve všech svých řadách obsahuje mléčný tuk, který je i v mateřském mléku. Díky mléčnému tuku má mléko lahodnou chuť a proto dětem chutná. Vápník a vitamin D podporují růst kostí. Díky tomu bude mít miminko spokojené bříško, a bude si tak moci s vámi užívat šťastné a spokojené chvíle bez pláče. Podporuje: Růst kostí - Vápník a vitamin D jsou potřebné pro normální růst a vývin kostí u dětí. Imunitu - Vitaminy A, C a D a železo přispívají k normální funkci imunitního systému. Spokojené bříško - Mléčný tuk dodává mléku lahodnou chuť. Díky tomu bude mít miminko spokojené bříško. Složení výrobku: odtučněné mléko, laktóza (z mléka), maltodextrin, syrovátková bílkovina (z mléka), slunečnicový olej, mléčný tuk, řepkový olej, palmový olej, kokosový olej, orthofosforečnan vápenatý, draselná sůl kyseliny citronové, citronan sodný, emulgátor (sójový lecithin), uhličitan vápenatý, chlorid draselný, chlorid hořečnatý, chlorid cholinu, kyselina L-askorbová, síran hořečnatý, rybí olej, síran železnatý, inositol, L-askorbylpalmitan, síran zinečnatý, L-karnitin, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, D-alfa tokoferol, DL-alfa tokoferyl acetát, thiamin hydrochlorid, retinylacetát, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, jodid draselný, síran manganatý, kyselina listová, seleničitan sodný, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin Způsob přípravy: Pečlivě si umyjte a osušte ruce. 1) Převařte kojeneckou či jinou pitnou vodu vhodnou pro děti, ochlaďte ji na 40 °C a vlijte požadované množství do pítka nebo do hrnečku. 2) Připravte si čistý hrneček či pítko. 3) Naplňte odměrku vrchovatě práškem, přebytek zarovnejte ostřím čistého nože a vsypte do hrnečku či pítka požadovaný počet odměrek. 4) Zamíchejte, případně dobře zavřete a protřepejte. Počet mléčných dávek v jídelníčku klesá se zvyšujícím se počtem nemléčných jídel. Pro zdraví kojenců je důležité správné dodržování návodu k přípravě. Při přípravě používejte pouze přiloženou odměrku. Neměňte poměr prášku a vody. DÁVKOVACÍ TABULKA: Plná odměrka obsahuje 4,4 g Sunaru complex 3 a odpovídá 20,5 kcal (odlišné dávkování určí lékař). Uchovávání: Skladujte v suchu při teplotě do 24 °C a v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Pro každé krmení připravujte vždy čerstvě namíchanou porci. Připravenou porci spotřebujte do 2 hodin. Nespotřebovanou porci neuchovávejte a znova nepodávejte. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a chladném místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 týdnů.

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová