Sunar Complex 5, 8x600g

PDK 1114688
Výrobce HERO
Informace Doplněk stravy
Stav nedostupné
TOTO ZBOŽÍ JE DLOUHODOBĚ NEDOSTUPNÉ

Sunar complex 5 je rozpustný mléčný nápoj pro děti v prášku.

  • Je určen pro výživu dětí od ukončeného 36. měsíce věku dítěte

Nové praktické balení - stejné množství stejná chuť, Komplexní péče, Lahodná chuť, Mléčný tuk, Imunita, Růst kostí

Má být pouze součástí smíšené stravy.

Sunar complex 5 rozpustný mléčný nápoj v prášku obohacený o důležité vitaminy a minerální látky tak, aby vyhovoval výživovým potřebám dětí této věkové kategorie.

Obsahuje např. vitaminy C, D, vápník, kyselinu listovou, zinek nebo železo, které přispívá k normální funkci imunitního systému.

  • Je proto vhodným doplněním pevné stravy pro děti až do předškolního věku.

Růst kostí¹ Vápník a vitamin D jsou potřebné pro normální růst a vývin kostí u dětí. Imunita² Vitaminy A, C a D přispívají k normální funkci imunitního systému.Lahodná chuť Mléčný tuk dodává mléku lahodnou chuť.

Sunar complex 5 je zárukou vyváženého příjmu živin pro správný vývoj dítěte.

  • Nezapomeňte dětem připravit mléčný nápoj každý den v doporučené dávce 300-500 ml. mléčný nápoj 

 

Kojenecké mléko Sunar Complex 5, 600g x 8ks

Sušená mléčná výživa pro děti od ukončeného 36. měsíce Sunar complex 5 je rozpustný mléčný nápoj v prášku obohacený o důležité vitaminy a minerální látky tak, aby vyhovoval výživovým potřebám dětí této věkové kategorie. Obsahuje např. vitaminy C, D, vápník, kyselinu listovou, zinek nebo železo, které přispívá k normální funkci imunitního systému. Je proto vhodným doplněním pevné stravy pro děti až do předškolního věku. Složení: odtučněné mléko, laktóza (z mléka), maltodextrin, syrovátková bílkovina (z mléka), slunečnicový olej, mléčný tuk, řepkový olej, palmový olej, kokosový olej, orthofosforečnan vápenatý, draselná sůl kyseliny citronové, citronan sodný, uhličitan vápenatý, emulgátor (sójový lecithin), chlorid draselný, chlorid hořečnatý, chlorid cholinu, kyselina L-askorbová, síran hořečnatý, síran železnatý, inositol, L-askorbylpalmitan, síran zinečnatý, L-karnitin, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, DL-alfa tokoferol acetát, D-alfa tokoferol, thiamin hydrochlorid, retinylacetát, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, manganatý, jodid draselný, seleničitan sodný, kyselina listová, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin Způsob přípravy: Pečlivě si umyjte a osušte ruce. 1) Převařte kojeneckou či jinou pitnou vodu vhodnou pro děti, ochlaďte ji na 40 °C a vlijte požadované množství do pítka nebo do hrnečku. 2) Připravte si čistý hrneček či pítko. 3) Naplňte odměrku vrchovatě práškem, přebytek zarovnejte ostřím čistého nože a vsypte do hrnečku či pítka požadovaný počet odměrek. 4) Zamíchejte, případně dobře zavřete a protřepejte.

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová