Sunar Complex 2, 8x600g

Sleva
PDK 1114686
Výrobce HERO
Informace Doplněk stravy
Stav skladem
Počet
1 912 Kč 1 496 Kč

Sunar complex 2 je výrobek pokračovací kojenecké mléčné výživy.

Kojenecké mléko Sunar Complex 2, 600g x 8ks

Je určen pro výživu kojenců od ukončeného 6. měsíce věku dítěte v období odstavování nebo pokud nemohou být kojeni. Má být pouze součástí smíšené stravy kojence.

Je připraven podle vzoru mateřského mléka, které je důležité pro růst silných kostí, harmonický vývoj a celkové pohodlí dítěte.

Obsahuje unikátní kombinaci látek přirozeně se vyskytujících v mateřském mléce. Sunar navíc jako jediný ve všech svých řadách obsahuje mléčný tuk, který je i v mateřském mléku.

  • Díky mléčnému tuku má mléko lahodnou chuť a proto dětem chutná. Vápník a vitamin D podporují růst kostí.
  • Díky tomu bude mít miminko spokojené bříško, a bude si tak moci s vámi užívat šťastné a spokojené chvíle bez pláče.

Podporuje:

  • Růst kostí – Vápník a vitamin D jsou potřebné pro normální růst a vývin kostí u dětí.
  • Imunitu – Vitaminy A, C a D a železo přispívají k normální funkci imunitního systému.

Spokojené bříško – Mléčný tuk dodává mléku lahodnou chuť. Díky tomu bude mít miminko spokojené bříško.

Složení výrobku:

odtučněné mléko, laktóza (z mléka), maltodextrin, syrovátková bílkovina (z mléka), slunečnicový olej, mléčný tuk, galaktooligosacha­ridy (z mléčného cukru), řepkový olej, palmový olej, kokosový olej, draselná sůl kyseliny citronové, citronan sodný, orthofosforečnan vápenatý, chlorid draselný, emulgátor (sójový lecithin), chlorid hořečnatý, uhličitan vápenatý, kyselina L-askorbová, rybí olej, chlorid cholinu, olej z Mortierella alpina, síran železnatý, taurin, inositol, L-askorbylpalmitan, síran zinečnatý, L-karnitin, nikotinamid, D-pantothenat vápenatý, DL-alfa tokoferyl acetat, síran měďnatý, D-alfa tokoferol, thiamin hydrochlorid, retinylacetát, pyridoxin hydrochlorid, síran manganatý, riboflavin, jodid draselný, kyselina listová, seleničitan sodný, fytomenadion, D-biotin, cholekalciferol, kyanokobalamin

Způsob přípravy:

Pečlivě si umyjte a osušte ruce.

1) Sterilizujte dudlík, láhev a kroužek tak, že je ponoříte do vařící vody na 10 minut.

2) V jiné nádobě převařte kojeneckou vodu, ochlaďte ji na 40 °C a vlijte požadované množství do láhve (viz tabulka).

3) Naplňte odměrku vrchovatě práškem, přebytek zarovnejte ostřím čistého nože a vsypte do láhve požadovaný počet odměrek (viz tabulka). Dobře zavřete a protřepejte.

4) Před podáváním dítěti si zkontrolujte na ruce,že teplota mléka není vyšší než 37 až 40 °C.

Uchovávání:

Skladujte v suchu při teplotě do 24 °C a v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Pro každé krmení připravujte vždy čerstvě namíchanou porci. Připravenou porci spotřebujte do 2 hodin. Nespotřebovanou porci neuchovávejte a znova nepodávejte. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a chladném místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 týdnů.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

Kojení je pro novorozence a kojence nejlepší způsob výživy. Sunar complex 2 není určen jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla věku šesti měsíců by mělo byt přijímáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence. Potravina pro zvláštní výživu.

Kojenecké mléko Sunar Complex 2, 600g x 8ks


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová