Lucky Reptile Kricket Keeper malý 18x11x16 cm

PDK 10415111252782101...
Výrobce Lucky Reptile
Stav nedostupné
TOTO ZBOŽÍ JE DLOUHODOBĚ NEDOSTUPNÉ

Praktické boxy na přechovávání cvrčků před zkrmením. Kricket Keeper je vybaven 2 nebo 4 dutými válci, které mají vnitřní povrch zdrsněný

Praktické boxy na přechovávání cvrčků před zkrmením. Kricket Keeper je vybaven 2 nebo 4 dutými válci, které mají vnitřní povrch zdrsněný – proto v nich cvrčci snadno šplhají a využívají je jako úkryt. Jakmile potřebujeme cvrčky zkrmit, stačí pouze vytáhnout jeden z válců a jednoduchým potřepáním nasypeme požadovaný počet cvrčků do terária.

Není nutné cvrčky složitě chytat, nemusíme se jich dotknout rukou a hlavně: při tomto způsobu manipulace nám nikam neutečou! Válec je z horní strany opatřen průhledným uzávěrem. Jakmile jej vytáhneme z boxu, uzavřeme vzniklý otvor pomocí víčka, aby se hmyz nedostal z Keeperu ven.

Kricket Keeper je vhodný pro krátkodobé držení cvrčků i pro jejich chov (větší model). Před zkrmením zde můžeme cvrčky dopovat výživnou potravou a minerály, aby byli pro plazy nutričně hodnotní.

Pokud se některý z malých dílů Kricket Keeperu rozbije nebo ztratí, je možné dokoupit válce, uzávěry i víčka jednotlivě.


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová