Provoz eshopu je dočasně pozastaven kvůli údržbě!

Lucky Reptile Turtle-Tarrium Skříňka pod Turtle-Tarrium M - stříbrná

PDK 09294560932110238...
Výrobce Lucky Reptile
Stav nedostupné
TOTO ZBOŽÍ JE DLOUHODOBĚ NEDOSTUPNÉ

Estetické, účelné a velmi dekorativní akvaterárium pro vodní želvy s čelní stranou ve tvaru písmene B.

Estetické, účelné a velmi dekorativní akvaterárium pro vodní želvy s čelní stranou ve tvaru písmene B. Turtle-Tarrium je vyrobeno z pevného skla a ve spojení s dřevěnou skříňkou, která slouží jako podstavec se může stát nádherným doplňkem nábytkových sestav v pokojích. Důmyslně tvarované čelní sklo i rozdílná výška čelní a zadní stěny ve spojení s pečlivě zvoleným vybavením akvaterária dokáže vykouzlit nádherný a přirozeně vypadající kousek přírody doma i v kanceláři.

Turtle-Tarrium i skříňka (podstavec) se pořizují zvlášť, je samozřejmě možné objednat pouze Turtle-Tarrium a umístit jej např. na stole. Turtle-Tarrium je kompatibilní se všemi potřebnými součástmi zn. Lucky Reptile (např. v zadní stěně je otvor pro instalaci filtru Thermo Clean, pozadí Lucky Reptile mají rozměr, který pasuje přesně do Turtle-Tarria apod.)

Turtle-Tarrium je možné objednat v několika velikostech (viz. tabulka velikostí níže) a ve dvou barevných provedeních. Skříňky pod Turtle-Tarrium vždy barevně ladí s akvateráriem, můžete si vybrat takovou barvu, která se bude hodit k vašemu nábytku (stříbrnou, černou či v barvě přírodního dřeva). Skříňky slouží jednak jako podstavec pro terárium, ale také jako úložný prostor pro filtr, krmení či další součásti nutné k provozu Turtle-Tarria, které je vzhledem k estetice lepší skrýt.

Tip na vybavení Turtle-Tarria: inspirujte se fotografií vybaveného akvaterária s popisem použitých dekorací a techniky.  Rádi Vám poradíme při volbě jiných dekorací a celkového vzhledu.


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová