Postroj Doodlebone Airmesh Snappy růžový - velikost L

PDK 07129132823074727...
Výrobce Doodlebone
Stav skladem
Počet
618 Kč


Postroj Airmesh je bestseller od anglické značky Doodlebone.

Postroj Airmesh je bestseller od anglické značky Doodlebone. Doporučujeme pro energické psy, kteří se nemohou dočkat každé procházky. Postroj Airmesh drží pevně na svém místě, a tak máte vašeho psa neustále pod kontrolou. Měkkoučký postroj Airmesh je navržen tak, aby předcházel vzniku otlačenin nebo modřin u psů, kteří mají tendenci táhnout. Tento typ postroje odborníci doporučují i pro miniaturní psy, u kterých je zvýšené riziko poranění krku při použití klasického obojku.

Na rozdíl od jiných postrojů, Airmesh Snappy obepíná větší plochu těla psa, takže je vhodnou volbou i pro nejenergičtější psy. Speciální design postroje zamezuje tahání za hlavu, a tak Airmesh Snappy uvítají všichni psi, kterým běžný postroj není pohodlný. Postroj je také vhodný pro psy s velkou hlavou, jako jsou buldočci a mopsové. Lze prát v pračce.

Velikosti

Jak vybrat správnou velikost? Vezměte papírový nebo krejčovský metr a změřte vašemu psovi obvod trupu v jeho nejširší části a obvod krku. Uvedená typická plemena jsou pouze orientační, proto vždy pečlivě změřte vašeho psa. Nikdy nevybírejte podle velikosti starého postroje.

Velikost

Obvod trupu (Min-Max)

Obvod krku

Typická plemena

XS

24 – 26 cm

19 cm

Miniaturní čivava

S

30 – 32 cm

24 cm

Joršírský teriér

M

37 – 39 cm

28 cm

Trpasličí pudl

L

41 – 43 cm

32 cm

King Charles španěl

XL

50 – 52 cm

36 cm

Francouzský buldoček

XXL

66 – 68 cm

42 cm

Mops

                                                          postroj-airmesh-snappy-pink2

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Michaela Šašurová