ALAVIS SHELBY Pro klid

PDK 05003451612600545...
Výrobce ALAVIS
Stav nedostupné
TOTO ZBOŽÍ JE DLOUHODOBĚ NEDOSTUPNÉ

Pomáhá na zklidnění psů při stresových situacích. Zlepšuje odolnost vůči stresu bez vedlejších účinků jako je ospalost nebo letargie.

VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVEK PRO POMOC PŘI STRESU A STRESOVÝCH SITUACÍCH

Alavis Shelby Pro klid je určený na zklidnění psů při stresových situacích a na zlepšení odolnosti vůči stresu bez vedlejších účinků jako je ospalost nebo letargie.

Alavis Shelby Pro klid obsahuje mléčný hydrolyzovaný protein alfa S1-hydrolyzát kaseinu, který obsahuje bioaktivní alfa-S1 dekapeptid.

 

Upozornění:Skla­dujte na suchém místě při pokojové teplotě. Ukládejte mimo dosah dětí.

Velikost balení: 30 kapslí.

Účinné látky v 1 kapsli:

alfa-S1-hydrolyzát kaseinu......­.....150 mg

Pomocné látky: mikrokrystalická celulosa, stearan hořečnatý

Alfa-S1-hydrolyzát kaseinu je mléčný hydrolyzovaný protein, který obsahuje bioaktivní alfa-S1 dekapeptid. alfa S1-hydrolyzát kaseinu reguluje sekreci stresových hormonů, čímž působí na zklidnění psů při stresových situacích, zlepšuje odolnost proti stresu a snižuje projevy stresu bez vedlejších účinků jako je ospalost, apatie či letargie.

Dávkování:

Hmotnost psa:Denní dávka
1–10 kg 1 kapsle
10–20 kg 2 kapsle
20–30 kg 3 kapsle
30–40 kg 4 kapsle
40–50 kg 5 kapslí
50 a více kg 6 kapslí

Přípravek je bezpečný při dlouhodobém podávání.

Způsob použití: Kapsle se podávají denně dle doporučeného dávkování po celou dobu trvání stresových faktorů. Přípravek začněte podávat 2–3 dny před očekávaným stresem přímo do tlamy anebo do krmení. Kapsli je možné rozdělat a obsah smíchat s vodou nebo s malým kouskem potravy. Přípravek zvířata obvykle přijímají bez problémů.

Výrobce: Patron ca, s.r.o., Na Sychrově 6, 101 00 Praha 10, Česká republika, divize Partners Inc., 1st. Canadian Place, M5X 1B5 Ontario, Kanada

Veterinární přípravek je schválen ÚSKVBL pod číslem 115–17/C.


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová