Provoz eshopu je dočasně pozastaven kvůli údržbě!

Arcadia Classica LED OTL 114W 90cm Marine

PDK 04762292794851332...
Výrobce Arcadia
Stav nedostupné
TOTO ZBOŽÍ JE DLOUHODOBĚ NEDOSTUPNÉ

Designové osvětlovací těleso s technologií LED pro mořská akvária. Lze jej zavěsit nad, nebo připevnit k akváriu.

Osvětlovací těleso Arcadia OTL LED pro mořská akvária je extrémně lehké, tenké (pouze 25 mm) a velmi výkonné. Odolnost proti vodě (IP67) a odnímatelný kryt pro snadné čištění umožňují zavěšení tělesa nad akvárium, nebo jeho připevnění přímo na stěnu akvária.

Těleso obsahuje vestavěné 1.5W a 10W výkonné LED diody, které byly citlivě kombinovány tak, aby bylo dosaženo optimálního efektu při osvětlení mořských akvárií. LED diody vytvářejí dokonalý efekt mihotavé vlnící se vody a zobrazují mořské ryby v těch nejkrásnějších přirozených barvách. Pro osvětlení mořských akvárií byly použity červené, zelené, modré a hluboce modré diody, kombinující teplotu barev 8.000K, 10.000K a 14.000K. Těleso dosahuje neskutečné hodnoty 300 PAR ve vzdálenosti 300mm skrz vodní hladinu!

Osvětlovací těleso Arcadia OTL LED je plně programovatelné (4 nezávislé programy), které chovateli umožňují optimální nastavení stmívání či intenzity světla. Vestavěný teplotní senzor umožňuje měření teploty vzduchu, druhý nezávislý senzor pak měří teplotu vody.

Arcadia OTL LED může být jednoduše připevněno na boční skleněné stěny akvária, posuvné úchyty se snadno přizpůsobí mnoha délkám. Je také možné využít designovou sadu pro zavěšení tělesa nad akvárium.

Obsah balení:

  • designové osvětlovací těleso s LED diodami
  • senzor pro snímání teploty vody
  • sada pro zavěšení tělesa nad akvárium
  • podpěrné nastavitelné nohy pro uchycení tělesa na stěnu akvária
  • odstranitelný, omyvatelný kryt
  • optimálně dlouhé kabely el. vedení

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová