Reflexní postroj Doodlebone Airmesh černý - velikost S

PDK 04692132082717520...
Výrobce Doodlebone
Stav skladem
Počet
547 Kč


Reflexní postroj Airmesh se postará o to, aby byl váš pes vidět i v šeru.

Postroj Airmesh je bestseller od anglické značky Doodlebone. Doporučujeme pro energické psy, kteří se nemohou dočkat každé procházky. Postroj Airmesh drží pevně na svém místě, a tak máte vašeho psa neustále pod kontrolou. Měkoučký postroj Airmesh je navržen tak, aby předcházel vzniku otlačenin nebo modřin u psů, kteří mají tendenci táhnout. Tento typ postroje odborníci doporučují i pro miniaturní psy, u kterých je zvýšené riziko poranění krku při použití klasického obojku.

Reflexní postroj Airmesh se postará o to, aby byl váš pes vidět i v šeru. Reflexní okraje udržují vašeho psa v bezpečí, ať už venčíte psa pozdě večer anebo ve volné přírodě. Poutko na vodítko je dvojitě prošito, a vy tak máte jistotou, že je postroj dostatečně pevný a odolný. Lze prát v pračce.

Velikosti

Jak vybrat správnou velikost? Vezměte papírový nebo krejčovský metr a změřte vašemu psovi obvod trupu v jeho nejširší části a obvod krku. Uvedená typická plemena jsou pouze orientační, proto vždy pečlivě změřte vašeho psa. Nikdy nevybírejte podle velikosti starého postroje.

 

Velikost

Obvod trupu (Min-Max)

Obvod krku

Typická plemena

XS

26 – 38 cm

22 cm

Miniaturní čivava

S

30 – 42 cm

29 cm

Jorkšírský teriér

M

40 – 60 cm

33 cm

Francouzský buldoček

L

54 – 75 cm

37 cm

Mops

XL

64 – 94 cm

44 cm

Labrador 

postroj-reflexni-airmesh-black2

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Michaela Šašurová