ProDen Kalm Aid Cat 50ml

PDK 04273442381967722...
Výrobce ProDen PlaqueOff
Stav nedostupné
TOTO ZBOŽÍ JE DLOUHODOBĚ NEDOSTUPNÉ

KalmAid je doplněk krmiva, který pomáhá uklidnit kočky ve stresových situacích.

KalmAid Cat je doplněk krmiva, který pomáhá uklidnit kočky ve stresových situacích.

Může se například použít k veterinárním návštěvám nebo na Silvestra. Dejte KalmAid 1-2 hodiny předtím, než je zvíře vystaveno situaci, která způsobuje stres. Produkt může být také použit pro zvládnutí dlouhodobějších problémů s chováním u koček. Potom dávkujte polovinu dávky jednou denně.

KalmAid je účinná kapalná suspenze, která podporuje relaxaci a může pomoci snížit nervozitu a podrážděnost. KalmAid je vhodný pro použití v situacích, které mohou způsobit strach nebo úzkost, jako jsou bouřky, oddělení od páníčka, přemístění nebo cestování.

Co je KalmAid?

KalmAid je výživový doplněk na bázi L-tryptofanu, který pomáhá uklidnit zvířata během období stresu a úzkosti. Lze jej také využít k dlouhodobému problému s chováním.

Úzkost – příčiny

Stres je často obtížné kvantifikovat pro domácí zvířata, ale většina z nás by souhlasila s tím, že to může být faktor v poruchách chování. Stres lze identifikovat změnami v určitých fyziologických měření.

Úzkost - příznaky

Kočky trpící úzkostí mohou mít nežádoucí chování spojené s úzkostí, stresem a strachem, jako je neklid, nadměrné kvílení, destruktivní žvýkání a znečišťování domu.

Úzkost - přispívající faktory

Úzkost a stres mohou začít kdykoli v průběhu života kočky. Společné faktory vedoucí ke stresu a úzkosti zahrnují stěhování, významné změny v domácnosti, hlukové fóbie a fyzické oddělení od vlastníka, ke kterému je fixovaná.

Dávkování ( 1 pumpička = 2 ML)

Kočka 0 - 5 kg

2 ml denně

Kočka 5-10 kg

4 ml denně

 

Gel smíchejte s jídlem nebo aplikujte na tlapku

Pro krátkodobé použití: podávejte výše uvedené 1-2 hodiny předem. Ke všem domácím zvířatům se musí přistupovat jednotlivě a dávkování se může lišit a může být nutné provést zkoušku na určení potřebné dávky.

Pro dlouhodobé řešení problémů s chováním:

Dejte polovinu výše uvedené denní dávky. V případě zlepšení dávku zmenšete.

Složení: Sorbitol, glycerin

Přísady: (mg / kg) Vitamíny a pro-vitaminy: Vitamín B3 600 mg, vitamín B1 120 mg, vitamín B6 10 mg.

Aminokyseliny: L-tryptofan 50000 mg, L-theanin 30 mg, Konzervační prostředky.

Analytické složky: Surový sacharid 38,3%, Surový protein 3,7%, Surové oleje a tuky <0,5%, Popel <0,5%, Kalorická hodnota (Kcal / 100g) 168

Chutná karamelová příchuť

Před použití dobře protřepejte.

Velikost balení: 50 ml

Skladování: v suchu, při pokojové teplotě

Výrobce: SwedenCare, Švédsko


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová