Lucky Reptile OpenAir Vivarium PRO 80x50x100 cm - již se neprodává

PDK 04001310665431221...
Výrobce Lucky Reptile
Stav nedostupné
TOTO ZBOŽÍ JE DLOUHODOBĚ NEDOSTUPNÉ

Profesionální a precizně provedené pletivové vivárium pro letnění chameleonů. Nezbytná součást vybavení chovu.

Mnoho druhů plazů, zejména pak chameleoni potřebují velmi vzdušné prostředí. Není tedy vhodné je stále chovat v uzavřených skleněných teráriích. Pletivová vivária OpenAir Vivarium PRO jsou ideální pro místnosti s konstantní teplotou, ale především také pro letnění plazů.

Pletivová vivária jsou nezbytnou součástí vybavení chovu, zvláště tehdy, pokud opravdu chceme poskytnout zvířatům ty nejlepší podmínky. OpenAir Vivarium PRO může najít své místo na balkóně, terase, nebo zahradě pod stromy.

Všechny druhy chameleonů velmi ocení, pokud jim v teplých letních měsících nabídneme možnost denního pobytu venku. Takové umístění se velmi pozitivně projevuje na chování a zdravotním stavu zvířat. Některé horské druhy můžeme v pletivových viváriích nechávat i přes noc. Druhy jako chameleony pardálí nebo jemenské však na noc přenášíme do vytápěných prostor.

OpenAir Vivarium PRO je charakteristické odolnou hliníkovou konstrukcí, do které je vsazeno jemné pletivo, které umožňuje proudění vzduchu a prostup UVB záření. Vivárium je dodáváno rozložené, během chvilky jej však můžete složit jednoduchou montáží, kterou zvládne naprosto každý. Svou konstrukcí je OpenAir Vivarium PRO vhodné pro vnitřní i venkovní použití.

Součástí každého vivária je několik chytrých součástí:

- flexibilní plastové dno, které můžete přidat na spodní část vivária. Dno zabraňuje substrátu a nečistotám dostat se ven, pomáhá také udržovat vzdušnou vlhkost

- dodatkový panel na zakrytí zadní stěny, který může, ale nemusí být použit. Panel se hodí zejména tehdy, pokud chceme zakrýt výhled na jednu stranu. Zadržuje rovněž vodu při denním rosení vivária. Je proto vhodné mít alespoň jednu stěnu zakrytou.

Několik různých velikostí OpenAir Vivaria PRO se hodní pro většinu druhů chovaných plazů.


Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Zuzana Ringlová