Postroj Doodlebone Airmesh červený - velikost L

PDK 03928185830457148...
Výrobce Doodlebone
Stav skladem
Počet
507 Kč


Postroj Airmesh je bestseller od anglické značky Doodlebone.

Postroj Airmesh je bestseller od anglické značky Doodlebone. Doporučujeme pro energické psy, kteří se nemohou dočkat každé procházky. Postroj Airmesh drží pevně na svém místě, a tak máte vašeho psa neustále pod kontrolou. Měkoučký postroj Airmesh je navržen tak, aby předcházel vzniku otlačenin nebo modřin u psů, kteří mají tendenci táhnout. Tento typ postroje doporučujeme i pro miniaturní psy, u kterých je zvýšené riziko poranění krku při použití klasického obojku.

Postroj je vyroben z prodyšné síťoviny Airmesh a má lemování z nylonu. Poutko na vodítko je dvojitě prošito, a vy tak máte jistotou, že je postroj dostatečně pevný a odolný. Lze prát v pračce. Vybírejte z různých trendy a výrazných barev!

Pro psy s velkou hlavou jako jsou buldočci nebo mopsové a pro velmi energické psy doporučujeme postroj Doodlebone Airmesh Snappy. 

Velikosti

Jak vybrat správnou velikost? Vezměte papírový nebo krejčovský metr a změřte vašemu psovi obvod trupu v jeho nejširší části a obvod krku. Uvedená typická plemena jsou pouze orientační, proto vždy pečlivě změřte vašeho psa. Nikdy nevybírejte podle velikosti starého postroje.

 

Velikost

Obvod trupu (Min-Max)

Obvod krku

Typická plemena

XS

26 – 38 cm

22 cm

Miniaturní čivava

S

30 – 42 cm

29 cm

Jorkšírský teriér

M

40 – 60 cm

33 cm

Francouzský buldoček

L

54 – 75 cm

37 cm

Mops

XL

64 – 94 cm

44 cm

Labrador 

postroj-airmesh-red2

Odborní garanti: Mgr. Michaela Snídalová, Mgr. Michaela Šašurová